14 Mayıs 2013

Ayakkabı Dünyası Ayakkabı 15 Gün Giydikten Sonra Yırtıldı!

Adidas markalı bir ayakkabı aldım. Satın alma tarihi 05. 04. 2013 ve ayakkabı yırtıldığı için değiştirme için başvurma tarihi 25. 04. 2013. 14. 05. 2013 saat 14. 16'da aradım (ki Ayakkabı Dünyası Kızılay Şubesi gelince biz ararız dedi aramadı) ve ayakkabı değişimi kabul olmamış.

Aldığım ayakkabının öyle altı ya da bir yeri değil dikişten, ayakkabının üstünden yırtıldı.
Ayakkabıyı sadece yürümek için kullanıyorum. Yani top oynamak, koşmak vs. bir etkinliğim yok. Kendim ameliyat olduğum için sadece yürümek zorundayım.

Hasan 125 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 17 Mayıs 2013

    Bazı mağazalar sattığı ürünün arkasında duruyorlar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Ayakkabı Dünyası'ndan İLK ve SON olarak alışveriş yaptığımı belirtmek isterim.. Dikkatimi çeken ikinci bir hususta 'sikayetvar.com' adresinin mağazaya gönderdiği şikayet doğrultusunda verilen cevaplar hep aynı. Bu duruma dikkat edin, güven verici bir şey değil. Müşteriyi memnuyiyeti her zaman önemlidir. Adidas ya da başka bir firma doğrultusunda biz karar veriyoruz yerine başka çözümler bulunuz.. Dediğim gibi 15 gün giyilen bir ayakkabı yırtılıyor ve darbe söz konusu bile değil, sizin bu gibi durumlarda ilgilenmeniz gerekiyor.. Ayakkabı Dünyası ve Adidas nereye gidersem gideyim olumlu bir cevap vermem. Bilhassa Ayakkabı Dünyası..

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 1798051 - Ayakkabı Dünyası Ayakkabı 15 Gün Giydikten Sonra Yırtıldı! Başlıklı şikayete ilişkin olarak, Adidas markalı ürünlerde yaşanılan deformasyonlar doğrultusunda ürünler, ilgili mağazamız aracılığla incelenmek üzere Adidas firmasına gönderilmektedir. Adidas ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında verdiği sonuca bağlı olarak mağazalarımızda iade ya da değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Adidas firmasının tüketicimizin ürünü hakkında olumsuz cevab vermesi nedeniyle şikayete konu olan ürün hakkında iade ya da değişim işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtir, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban Aksancak Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön