Ayakkabı Dünyası Aldığım Hakiki Deri Botun 7 Günlük Hali!

Tc Dilek Bağrıyanık Ö. |

10/12/2015 tarihinde İnternet üzerinden 4 yaşında ki oğlum için e7e65-34215-48012 sipariş numarasıyla almış olduğum Kiddo marka hakiki deri bot 7 gün içerisinde aşağıda fotoğrafta göründüğü gibi ön tarafının hem boyası hem derisi soyularak 1 yıl kullanılmış gibi deformasyon geçirdi.

Çocuğum 4 yaşında, havalar soğuk olduğu için dışarı çıkmadı bu süre içinde, sadece kreşe giderken arabaya bindi, kreşte arabadan indi. Arabaya binerken ve inerken ayağını sürtmüş olabilir tabi ki ama bu kadar az sürede bu hale gelmesi çok şaşırtıcı. Bende ürünü inceleme için bana gönderilen şubeye gönderdim. Ürünün iade alınmasını ve tutarının tarafıma iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Dilek Bağrıyanık Ö.
  21 Ocak
  15:54

  21/01/2016 tarihinde sayın bilir kişilere gönderdiğimiz ve yukarıda resmi olan 7 gün 4 yaşında ki bir çocuk tarafından sadece okula giderken giyilmiş botların kullanıcı hatası olarak geri gönderildiğini öğrendim. (Tahminde ediyordum burada ki bir çok şikayetten)
  Bu saatten sonra ayakkabı dünyasından alışveriş yapmam yaptırmam da. Bu da bir çok şikayet okudum ve Ayakkabı dünyasının herkese aynı şekilde kullanıcı hatası olarak ürünleri ittirdiğini de gördüm. Kendisi için basit meblağlardan kaçan, müşteri memnuniyetini ikinci plana atan bir kurum basit bir kurum haline gelmiş demektir. Başkada bir şey demiyorum tüketici mahkemesine başvurup hakkım olanı sonuna kadar savunacağım. Saygılarımla.

 • 04 Ocak
  14:24

  Sayın Şikayet Var Yetkilileri,

  4544760 başlıklı şikayete ilişkin müşterimize e mail yolu ile geri dönüş sağlanmıştır.

  Saygılarımızla.