Ayakkabı Dünyası 200 Liraya Aldığım Ayakkabı 3 Ayda Patladı.

İlkay Ç. |

Mark Antalya AVM'de Ayakkabı Dünyası'ndan aldığım Adidas marka ayakkabıya 200 TL verdim. 3 ay kullanmadan ayakkabı yanlarından patladı, tabanlarından açılma yaptı. Mağazaya götürdüğümde sanki malı sokaktan almışız gibi yapacak bir şey yok değiştiremeyiz diyorlar. Adidas müşteri hatası diyor. 3 ayda nasıl bir hatalı kullanım ayakkabıyı patlatabilir. Böyle bir marka sattığı mala nasıl sahip çıkmaz anlamıyorum. Bu ayakkabı biz bıçakla mı kestik? Bariz tabanla ayakkabı kopmuş vaziyette, giyilebilecek hali yok.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlkay Ç.
  19 Aralık
  10:13

  bem sattım yapacak birşey yok demeleri sattığı malın arkasında olmadığı anlamına gelmezmi

 • İlkay Ç.
  19 Aralık
  10:11

  ayakkabı dünyası calışanı ayakkabıyı gördüğünde değişim olmamasına şaşırarak tüketici heyetine vermemi söyledi birnevi başından savdı

 • 15 Aralık
  16:04

  Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri;

  2897224 - 200 liraya aldığım Adidas marka ayakkabı 3 ayda patladı ve değişim yapılmadı-
  Başlıklı şikayete ilişkin olarak, tüketicimizin ürünü şikayeti doğrultusunda incelenmek üzere Adidas firmasına gönderilmiştir. Mağazalarımızda Adidas markalı ürünlerde, ürün değişim ya da iade işlemleri Adidas ürün inceleme birimi yetkililerinin ürün hakkında vereceği cevaba bağlı olarak gerçekleşmektedir.
  Adidas firmasının tüketicimizin ürünü hakkında vermiş olduğu sonucun olumsuz olması nedeniyle ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunarım.  Saygılarımla.

  Kezban Aksancak
  Ayakkabı Dünyası Mağazaları
  Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  T: 312 278 51 20
  F: 312 278 51 28
  kezban@ayakkabidunyasi.com.tr