25 Ekim 2016 #6772825

Axe Kapak Sorunu

Uzun yıllar başka marka deodorant kullandım. En son denemek için Axe marka deodorant aldım, sık seyahat ettiğim için kapağı kapatmak gafletinde bulundum. Açınca durum feci, resimlerde görülebileceği gibi hiç başıma gelmeyen problemle karşılaştım. Kapak sprey ile uyumsuz ve tüm sıvı dağılıyor. Doğru düzgün sıkamadan toplantıya girdim yaşadığım rahatsızlığı anlatamam. Tüm çevreme açıkça kullanmayın telkinini veriyorum bu kapak tasarımı denemeden nasıl piyasaya sürülür? Sonra kendi çözümümü yarattım. Resimdeki gibi deodorant kullandırdığınız için teşekkür ederim. Ve İşte Axe Etkisi. Eski markama geri dönüyorum, dertsiz başıma dert aldım resmen. Facebook sayfanızda 400.000 Türk erkeğine yeni deneyimler yaşatacağınıza kapak yapmayı deneyin önce.

Rıza 554 Okunma

Cevaplar

  • Rıza12 Kasım 2016

    Firma zor da olsa kargo yönlendirdi ve gerekli jesti yaptı. Yazdıkları mektup tüm düşüncelerimi değiştirdi delikanlı gibi özür dilediler. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  • Rıza29 Ekim 2016

    Firma tarafından arandım, kargo ile sorunlu ürünü almak istediler, kendilerine hafta içi evde olmadığımı ancak cumartesi günü alabileceklerini aksi takdirde ürünü teslim edemeyeceğimi belirtim. Firma yetkilisi, kargo şirketi ile alakalı olarak görüşüp geri döneceklerini söyledi ancak hala dönüş yapacak. Konuyu uzatmaya gerek yok, aldığım güne lanet ettim zaten ürün bitti bugün çöpe attım, hepimiz kurtulduk. Yanından bile geçmem artık alanlara da sabırlar dilierim. Tuz kullanın daha huzurlu olursunuz.

  • Axe Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön