10 Ağustos 2016

Axe Deodorantlarının Kutusunda Yapım Hatası Var

Bir müddettir Axe deodorantı kullanıyorum, hatta bir indirim fırsatıyla 10 kadar deodorant aldım ama kullandığım deodorantların püskürtme düzeneği ya kullanmaya başlar başlamaz ya da bir müddet sonra bozuluyor, püskürtme üçü aşağı kayıyor ve çıkan deodorantın yarısına kutunun kenarına çarpıyor. Düzeltmeye çalışıyorum tekrar kayıyor. Bir yapım hatası ya da kalitesiz malzeme kullanıldığı belli. Peki satın aldığım ve kullanamadığım 4*5 adet dolu deodorant ne olacak? Daha da bekleyen 5 deodorant var bunlarda her an bozulabilir. Unilever gibi büyük bir firmanın böyle bir hata yapması kabul edilemez ve sinir bozucu. Kullanamadıktan sonra neden para veriyoruz? Zararımın karşılanmasını istiyorum yoksa piyasada başka markalarda var en azından onları bitene kadar sorunsuz kullanabilirim.

Burak 545 Okunma

Cevaplar

 • Burak'ın Teşekkür Mesajı07 Mayıs

  Sonunda hatalı ürünleri kargoyla değiştirdiler ama hala elimde hatalı ürün var, o da başka bir şikayet konusu olacak sanırım. Gene de teşekkürler.

 • Burak22 Ağustos 2016

  Teşekkürler yalnız deodorant kutularındaki tasarım hatasını düzeltin lütfen, yıllardır aynı.

 • Burak19 Ağustos 2016

  Kutusu hatalı deodoroantları yenisiyle değiştirdiler, yalnız africa yerine apollo ve black yolladılar. Bunun dışında sorunu çözdükleri için memnunum. Bu kutudaki hata yıllardır olan bir sorun, tasarımcılarının artık çözmesi lazım. Yoksa müşterilerle daha çok uğraşırlar. Teşekkürler.

 • Axe Temsilcisi10 Ağustos 2016

  Değerli Tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön