16 Nisan 2015

Axe ve Unilever Kaliteniz Bu mu Sizin?

Unilever'in Axe markalı kozmetik ürünlerini kullanmaktayım. Özellikle deodorantlarını tercih ediyorum. Ama son zamanlarda aldığım deodorantların yarısından fazlasında çevirmeli açılan püskürtme ucunda sorun var. Püskürtme ucu çevrilerek açılıyor ama her defasında delik kapağın içinde kalıyor ve deodorantı kullanamıyor aldığınız mağazanın yolunu tutuyorsunuz.

En son Özkanlar Kipa mağazasından aldığım Axe Black ürününde de aynı sorun çıktı. Kaçtır bu sorunu yaşıyorum. Unilever bu çevirmeli kapak işini beceremeyeceksen hiç bu işe soyunma. Artık Axe deodorant almayacağım her defasında sorun çıkarıyor kullanamıyorum.

Ozcan 446 Okunma

Cevaplar

  • Ozcan14 Temmuz 2015

    Memnuniyet sağlanamamıştır. Bir daha bu firmadan ürün almayacağım. Bilgilerinize.

  • Ozcan25 Mayıs 2015

    Sorunlu olan ürünün yerine yeni ürün yolladılar onda da aynı sorun var. Yaklaşık Bir aydır. Axe sorunu inceletiyor. Sanırım NASA ile anlaştı konuyu onlara inceletiyor. Umarım üründeki sorunu tespit edip bana geri dönüş yaparlar.

  • Axe Temsilcisi20 Nisan 2015

    Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön