13 Nisan 2013 #1741057

Axa Sigorta Yan Sanayi Parça Kullanılması!

Ben bundan 10 gün önce ufak bir kaza yaptım aracımda ufak çaplı hasar oluştu karşı taraf %100 kusurlu bulundu benim aracım 23 FD **plakalı 2011 model Volkswagen polo bütün evrakları tamamlayarak Elazığ Volkswagen Tan Otoya götürdüm tan otomotiv Axa Sigortayla anlaşmalarının olmadığını söyledi.


Ama şubat ayında tan otomotiv beni arayarak sigortanızın günü doldu aracımın sigortasını yaptı ve yaptığı sigorta şirketi Axa Sigorta Ben aracımın bütün bakımları ve malzemelerini hep serviste yaptırmama rağmen beni sanayi ye yönlendirdiler ve sanayide yan sanayi kullanarak parçamı değiştirdiler Şikayetvar sitesini bir arkadaşımın vasıtasıyla öğrendim AXA sigorta şirketinden şikayetçiyim.

Ömer 240 Okunma

Cevaplar

  • Ömer15 Nisan 2013

    benim şikayetimde neden serviste değilde sanayi de değiştirildiği aracımın serviste malzemelerin tekrardan değiştirilmesi ve kullanılan malzemenin yan sanayi kullanılması. bakıma gitmeyince garanti siliniyor.

  • Axa Sigorta Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sitenize Sn. BOZTAŞ tarafından yönlendirilen başvuruya ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Trafik sigorta genel şartları doğrultusunda öncelikle parçanın onarımı, onarım mümkün değilse eş değer parça ile değişimi sağlanmaktadır. Her iki durumun mümkün olmadığı hallerde ise orijinal parça ile değişiklik yapılabilmektedir. Başvuruya konu araç onarımında kalite belgelisi bulunan sağ ön çamurluk parçası yönlendirilmiş olup, ilgili belgenin Sn. BOZTAŞ mail adresine gönderildiğini ayrıca bilginize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Axa Sigorta Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn. BOZTAŞ tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön