17 Nisan 2013 #1747574

Axa Sigorta Suçsuz Olduğum Halde Suçlu Çıkarıldım!

21.04.2013 tarihinde yapmış olduğum trafik kazasının sonucunda haksız çıktığımı iddaa ediyorlar bana göre sonucu doğru değil. 34 ET*** aracımla dörtyoldan karşıya geçerken sağ tarafımı kontrol ederek çıktım ve daha sonra sağımdan gelen aracı 'S' çizerek önüme geçti kasası aracımın sağ tarafına takıldı.


Bana hızlı bir şekilde çarptı ve beni sürükledi fotoğraflarımda beni sürüklediği belli oluyor , yolu bitirmek üzere olduğumda yerde bulunan logar kapağından belli araç bana çarpmasa zaten kaldırıma çıkacaktı.


Haksız çıkmam sebebi her iki tarafından Axa Sigorta olmasıdır çünkü beni haklı gösterseler para ödeyecekler 8/8 suçu hak etmediğimi düşünüyorum bana polis rapor tutsaydı 8/8 suçu sana vermezdi dediler.

Sinan 165 Okunma

Cevaplar

  • Axa Sigorta Temsilcisi18 Nisan 2013

    Siteniz aracılığı ile ulaşan Sn. Koca başvurusu içeriğinde kusur durumuna itirazı yer almaktadır. 21.03.2013 tarihinde meydana gelen kazada kavşak yoğunluğu trafik işaretleri ile belirlenmiş kavşakta sağdan gelen aracın geçiş önceliği kuralına uyulmadığı tespiti ile sigortalı aracın %100 kusurlu bulunduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

  • Axa Sigorta Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn. KOCA tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön