14 Ekim 2016 #6686041

Axa Sigorta Saygı Kalmamış Maalesef!

Evimde oluşan ocak patlaması sonrasında sigorta şirketini aradım. Kayıt açmaları dışında hiçbir şey yapamadılar, neymiş bayram tatiliymiş falan filan. Peki ne yapacağım dediğimde de bir yönlendirme yapılmadı, siz ocak alın taktırın eksper öde derse öderiz gibi anlamsız bir cümle bile kurdular. Bayram tatili sonrası cuma günü, cumartesi günü ve pazartesi günü eksper gelmedi, bu konuyu ileteyim dedim, müşteri temsilcisi bana bayram tatilini ve mesai sonrasını anlattı, kendisi bana devlet dairelerinden bile bahsetti. Kendileri özel sektör değilmiş ya... Ardından şikayette bulundum ve akıbet için canlı destek hattına bağlandım. Oradaki görevli de 2 dakikalık görüşme sonrası sorularıma cevap vermeden görüşmeyi sonlandırdı ve çekti gitti. Ben bunları da sigorta şirketine bildirdim ve aldığım cevap yaşadıklarımda sorun olmadığıydı. Müşteriye kabalık yapmak ve görüşmeyi sonlandırmak normalmiş.

Orhan 1.148 Okunma

Cevaplar

 • Orhan24 Ekim 2016

  Şu anda görüşme kayıtları ile canlı destek hattı ekran fotoğraflarını paylaşmam gerekiyor sizinle ama gerek duymuyorum. Tek taraflı görüşme sonlandıran temsilcisinin hareketini bile normal gören bir anlayıştan ne beklenir ki. Biz meğerse Axa Sigortayı fazla büyütmüşüz, meğer kaza mesai saatleri içerisinde olmalıymış ki ilgilensinler, bayram tatili bitince de firmanın kendisine gelmesi için 5-6 gün geçmeliymiş. Ekspertiz görüşmesi de kayıt altında ama bana değil ona inanırlarmış. Bak sen anlayışa. Size hayırlı işler, ama benimle işiniz olmaz artık.

 • Axa Sigorta Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sitenize Sn. T. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin şirketimizde bulunan ses kayıtları ile değerlendirme yapıldığını paylaşarak konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Orhan14 Ekim 2016

  otomatik cevap istemiyorum efendim. siz zaten inceleyip bana sorun yok bile dediniz. görüşmeyi tek taraflı sonlardıran temsilcinizi bile haklı buldunuz. siz ilk önce adil, dÜRÜST ve müşteri odaklı olun.

 • Axa Sigorta Temsilcisi14 Ekim 2016

  Sn. T. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön