05 Nisan 2013 #1726256

Axa Sigorta Ödeme Yapmamak İçin Dosyamı Red Etti!

25, 11, 2012 gecesi park edili aracıma sağ kapıdan sürterek arka tekeri kopararak kaldırıma zıplatmış ve arkamdaki kamyonun altına girmiştir vuran araba sonra rapor falan tutuldu arabayı servise çektim aradan bi kaç hafta yüzde 100 haklı olduğum Axa'dan onay gelerek arabamı yaptırdım buraya kadar normal ama .


2 gün önce servisten aradılar ve dosyayı reddettiklerini söylediler bende sigorta şirketini aradım bana neden red olduğunu bile açıklayamadılar arabamda 3, 750 tl masraf vardı ve su anda bana kalıyor bilir kişiler bile var o geceden 10 kişi kadar hukuksal yoldan'da hakkımı arayacağım internet'ten okudum Axa sigorta bunu yapıyormuş.

Furkan 203 Okunma

Cevaplar

  • Furkan09 Nisan 2013

    bende tahkime gidicem sonra hazine müsteşarlıgına gidicem bu işin peşini bırakmıyacagım elimde o geceye ait resimler ve bilir kişiler var.

  • Axa Sigorta Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sitenize Sn. AKGÜL aracılığı ile ulaşan şikayetin içeriğinde Şirketimizden açılan 6928982 numaralı hasar dosyasının reddedildiği ifade edilmektedir. Sigorta poliçesinde teminat altına alınan riskler; emredici kanun hükümleri haricinde; T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından yayınlanan, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm sigorta şirketlerini bağlayıcı etkideki “genel şartlar” hükümlerine tabidir. Gerçekleşen her risk bahsi geçen genel şartların kapsam maddeleri göz önüne alınarak değerlendirilmektedir. Başvuruya konu aracın yapmış olduğu kaza ile ilgili inceleme neticesinde; teknik olarak meydana gelen hasarın uyumlu olmadığı tespit edilmiştir. Bu nedenle de tazminat talebinin karşılanamayacağı hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Axa Sigorta Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn. AKGÜL tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön