11 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10776263

Axa Sigorta Memnuniyetsizliği!

Axa Sigorta ikame araç hakkımdan yararlanmak istedim. Araç ertesi gün 19:00'da teslim edildi. Üç gün sonra saat 10:00'da Axa Sigorta'nın anlaşmalı olduğu kiralama şirketi Zeplin car aradı ve aracı üç gün için verildiğini bugün teslim etmeniz gerekiyor dedi. Ben aracı saat 6' da kendi aracımın bulunduğu servisten alabileceklerini söyledim. Saat 16:30' da aracımın servisten 18:00 da teslim edilebileceği bilgisini aldım. 17:00' da Axa kaskoyu aradım ve ikame aracın kendi aracımın bulunduğu servisten saat 18:00 da almalarını talep ettim ve lokasyon bilgisi bıraktım. Saat 17:30 'dan 18:30' a kadar kiralama şirketi olan Zeplin Car'ın aracı almaları için bekledim fakat gelen kimse olmadı. Saat 18:40' da kiralama şirketi bilmediğim bir numaradan beni aradı ve aracı teslim etmediğimi ve bunun için bir günlük kira bedelinin tarafımdan kesildiğini aracı almak için kimsenin gelemeyeceğini ister isim onların ofislerine benim bırakacağımı söylediler.


Axa sigortayı arayıp durumu anlattığımda aracı benim teslim etmediğimi ve yansıtılan ücreti benim ödeyeceğimi söylediler. Ben tarafıma düşen her şeyi yaptığımı Axa kaskoda görevli arkadaşın işlemi gerçekleştirdiğini konuşma kayıtlarını dinleyebileceğini söyledim. Kiralama şirketi tarafından arandığım özel numarayı bireysel olarak aradım ve en erken aracı teslim etmek istediğimi söyledim saat 10' da alabileceklerini söylediler. Saat 10:00' dan 16:00' a kadar Axa Sigorta ile ve Zeplin car ile aracı bir an önce almaları konusunda görüştüm. Ödeme yapmak istemediğimi hakları olmadıklarını söyledim fakat 500 lira onayım olmadan kartımdan çekildi.


Her iki firmadan da şikayetim var.

Murat Murat 1.996 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Ağustos 2018

    Henüz süreç sonuçlanmamıştır! Kartımdan Axa Sigortanın bana sağladığı zeplincar firmasından provizyon ücreti haricinde iki defa ayrıca para kesilmiş, bir tanesi geri yatırılmış, bir tanesi yatırılmamıştır. 358,40 TL ücret 5 gün sonra yatırılmış, fakat 141,60 TL ücret kredi kartımdan bilgim dışında kesilmiştir. Ücret kesilmesi bir yana kredi kartımın tarafıma bir bildirim yapılmadan kullanılması ayrıca yasa dışı bir harekettir. Axa Kaskonun sağladığı asistan firmasına da 4440134 numaralı hattından hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Memnuniyetsizliği ve para kaybını bir yana bırakın aracın tesliminin üzerinden 11 gün geçmesine rağmen, geri kazanılamayacak değerli zamanını harcadığı için her iki firmadan da memnun değilim.

  • Axa Sigorta Temsilcisi15 Ağustos 2018

    Sitenize yönlendirilen başvuruya ilişkin benzer hizmetleri aldığımız asistans firması ile gerekli değerlendirme sağlanmıştır. Konu hakkında Sn. B. ile ayrıca bilgi paylaşılmış olup, herhangi bir ücret tahsil edilmeyeceği hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Axa Sigorta Temsilcisi13 Ağustos 2018

    Sn. B. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler