26 Mart 2013 #1706996

Axa Sigorta Mağduriyetimi Gidermedi!

27. 01. 2013 tarihinde kaza yaşadım kavşakta soldan gelen araç birden önüme çıkınca kaza oluştu. Rapor tutuldu ve fotoğraflar çekildi. İlk tramer sonucuna göre karşı taraf %100 kusurluydu. Olması gerekende buydu zaten. Çünkü önüme çıkan araç kavşakta soldan geliyordu ben sağdan geldiğim için geçiş hakkı benimdi.


Fakat karşı tarafın tramer sonucuna itirazı sonrası sonuç değişti ve şuan ben %100 kusurlu gözüküyorum. Sebebi ise kavşakta sağdan gelen aracın geçiş hakkı önceliğini ihlal etmem gözüküyor.


Kavşakta sağdan gelen araç benim. İtirazdan sonra senaryoda araçların yeri değiştirildi. Aracım Axa sigortalı. Karşı taraf haksız olduğu halde onun sigorta şirketi onu koruyor. Ben haklıyken Axa neden korumuyor.

Soner 207 Okunma

Cevaplar

  • Axa Sigorta Temsilcisi29 Mart 2013

    Sitenize Sn. ECE tarafından iletilmiş olan başvurunun değerlendirilebilmesi için detay bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Konuya ilişkin sitede yer alan telefon numaralarından ulaşılamamış ve e-posta gönderilerimize herhangi bir dönüş alınamamıştır. İhtiyaç duyulan bilgilerin iletilmesi halinde değerlendirme yapılacağını belirtir, saygılar sunarız. AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Axa Sigorta Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn. ECE tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön