01 Nisan 2013 #1717998

Axa Sigorta Kazalı Aracıma Yan Sanayi Parça Teklif Ediyor!

AxaSigortadan kaskolu Opel aracımla 24/03/2013 tarihinde beton saksıya çarpmak suretiyle kaza yaptım, ön tamponum ve radyötörüm zarar gördü, Dos. No:7152229 exper tamir edilemeyeceğini belirterek değişmesi kararını verdi. Radyötörümü orjinal olarak verdi ve yerine takıldı ama tamponu orjinal olarak vermem diye direttiler.


Bana yan sanayinin ne kadar iyi olduğu, gerçekte oto firması da oraya yaptırıyormuş ta sadece damgasını basmakla fiyatlar katlanıyormuş falan. Zaten yan sanayi tampon tam olarak yerine oturmuyor, bazı değişiklikler yapılması lazım, zorlama yapılması lazım, Bende orjinal firma damgalı tamponu istiyorum, dedim. Şu anda bir hafta geçti, aracın işi bitmedi orjinal tampon gelmedi.

Bayram 404 Okunma

Cevaplar

  • Bayram26 Temmuz 2013

    Axa sigortaya konu ile ilgili telefonla baş vurduğumda beni oyalama yolunu seçtiler."Şikayetim var"sitesine bu konuyu yazdıktan sonra ilgili olmaya başladılar.Buna rağmen Oprl'in kullandığı GM damgalı orjinal tampon göndermediler,aracıma uyumlu bir tampon gönderdiler.Bu böyle biline..!

  • Axa Sigorta Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sitenize Sn. S. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvuru üzerine yapılan incelemede tedarik edilen tamponun araca uymadığı ifade edilerek aracın bulunduğu onarım servisi tarafından geri gönderildiği görülmüştür. Konuya ilişkin montaj testleri yapılmış yeni parça gönderiminin sağlandığını ve yan sanayi parça gönderilmediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Axa Sigorta Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn. S. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön