02 Şubat 2015

Axa Sigorta Kaskolu Araç Parçasının 17 Günde Temin Edilememesi...

14.01.2015 günü 45lv046 plakalı aracım ile Giresun ili Tirebolu ilçesinde yapmış olduğum kaza neticesinde aracım hasar aldı.
Aynı günde Giresun sanayisine çekilmiş olup o günden bugüne kadar hasar gören parçaların belirlenmesine rağmen Renault Clio model arabamın bazı parçaları hala gelmedi.

17 gün geçmesine rağmen Türkiye'de üretimi yapılan bir arabanın parçalarının temini bu kadar mı zor ya da sigorta şirketi bu kadar mı ilgisiz? Bu şikayetlerimi sigorta şirketine bildirmeme rağmen hala daha parça temin edilememiş ve aracın tamirine geçilememiştir.

İbrahim 1.421 Okunma

Cevaplar

  • Axa Sigorta Temsilcisi09 Şubat 2015

    Sitenize Sn. ERGÜN tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvuru ile ilgili gerekli tespitler yapılarak hasar birimimiz tarafından Sn. ERGÜN'e bilgi aktarımının sağlandığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Axa Sigorta Temsilcisi03 Şubat 2015

    Sn. ERGÜN tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön