20 Şubat 2013 #1644578

Axa Sigorta Hasar Bedelimin Tamamını Ödemiyor!

AXA Sigorta'dan poliçe kestirmiş olduğum aracımda kaza sonrası sorun yaşatmak isteniyor. 2 yıldır çalıştığım AXA Sigorta ilk yaptığım kaza sonrası aracımı pert etmemek ve orjinal yeni parçalar kullanmamak için her türlü yolu deniyor.


AXA Sigorta'dan arayan kişi aracımın kiralık olabileceğini ve bu yüzden kaza sonrası oluşan hasarımın tamamını ödemeyeceğini söyledi. Üstelik aracımın kiralık olduğunu ise sadece kendi tahminlerine göre olduğunu söylüyor.


Şimdi şu soruya cevap bekliyorum. eğer üzerime birden fazla araç olduğu için bunu düşünüyorsanız, bugüne kadar size 9,217 TL bedelinde poliçe kestirdiğim 8 araca neden kasko kestiniz?

Orhan 341 Okunma

Cevaplar

  • Axa Sigorta Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sitenize Sn. DÜZGÜN tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Poliçe açıklamalarında, aracın kiralık araç olarak kullanılmasının tespiti halinde her hasarın %50' si sigortalının kendisi tarafından karşılanmak üzere tazminat bedelinden indirilir ifadesi yer almaktadır. Konu dosyanın bu çerçevede değerlendirildiğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Axa Sigorta Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sn. DÜZGÜN tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön