13 Eylül 2013 #2009482

Axa Sigorta Eksik Ekspertiz Hizmet Ödeme Talebi!

7392764 nolu hasar dosyasında işlem gören hasarla alakalı olarak Sigortalının talebi üzerine ilgili servise gidilerek hasar tespiti yapılmış ve TOBB birliği SEİK(Sigorta Eksperleri İcra Kurulu) rehber tarifesinin altında bir ekspertiz ücreti talep edilemeyeceği için ilgili rehber tarifeye göre 785, 08 TL fatura kesilip ilgili sigorta şirketine gönderilmiş olmasına karşılık kendileri kesmiş olduğum bu fatura yerine tarafıma 20 tl ücret ödemek istemektedirler.


Biz eksperlerin HATMER sistemi üzerinden bakmış olduğumuz hasarlara SEİK ücret tarifesini uygulamak zorunda olduğumuzu ilgili şirkete belirtmemize rağmen SEİK le görüşmek yerine direk bize eksik ücret ödemek istemektedirler.

Mehmet 346 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet16 Eylül 2013

  Şirketiniz vasıtası ile yapmış oldugum şikayete ilgili sigorta şirketi kayıtsız kalmış ve hiç bir çözüm üretme yoluna gitmemiştir. Çözüm yolu olarak bize İCRA DAİRELERİNE gitmekten başka çare kalmamıştır.... Ben bu parayı son kuruşuna kadar alacagım... Bakalım ozamanda şirket prensibimiz ve tututmumuz bu diyebilecekmisiniz.

 • Mehmet16 Eylül 2013

  Beni arıyan soran kimse olmamıştır...

 • Axa Sigorta Temsilcisi16 Eylül 2013

  Sitenize Sn. KUZUCU tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Şirketimize ulaşan hasar dosyalarına ait talepler için hasar servisimiz tarafından bilgilendirmede bulunulmakta olup, Şirketimizin görüş değişikliği bulunmadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Axa Sigorta Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sn. KUZUCU tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön