19 Nisan 2013

Axa Sigorta Borcum Yok Ama Borcum Var Diye Poliçemi İptal Etti!

548 86 484 numaralı evim paket policem yürürlükte olduğunu zannediyorken, policemin ödemeden iptal olduğunu bugün(18.04.2013) öğrenmiş bulunmaktayım. Policem acentenizden prim alacağım karşılığı kesilmiş olup, herhangi bir borcum bulunmamaktadır.


Acentenize borcum olsa dahi tarafıma policemin iptal olacağını, borcumu ödemem gerektiği ihtaren bildirilmesi gerekmektedir. Böyle bir ihtarname de gönderilmemiştir. Policemin düzenlenmesini, tarafıma poliçe hakkında bilgi verilmesini, acenteniz ile ilgili görüşmenin yapılmasını, acentenize gerekli ihtarın verilmesini istiyorum.

Fatih 155 Okunma

Cevaplar

  • Fatih25 Nisan 2013

    Acentenin elyazısı ile poliçemin ödendiği gönderdiğim belge de açıkça görünmektedir. Axa sigortayı tercih ettiğim için çok pişmanım.

  • Axa Sigorta Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sitenize Sn. BAĞRIAÇIK tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvuru üzerine yapılan incelemede poliçe için tahsilat yapılmadığı bilgisi alınmıştır. Sn. BAĞRIAÇIK ile iletişime geçilerek konu poliçeye ilişkin ödeme makbuzunun iletilmesi halinde değerlendirme yapılabileceği bilgisi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Axa Sigorta Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn. BAĞRIAÇIK tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön