sta-4-hoverİyi Çözüm

Axa Sigorta Arabama Hırsız Girdi İkame Araç Verilmiyor!

Ridvan Ridvan21 Mart 17:50

21.03.2020 sabahı arabama hırsız girdiğini fark ettim. On Kelebek cam kırılıp aracın tüm radyo teyp on akşamı alınmış. Karakola gittim tutanaklar tutuldu. Kasko ile görüştüm yetkili servise götürmemi ilettiler AXA maksimum genişletilmiş paket kaskom var. 

Servis yaklaşık 10 gün arabanın kalacağını iletti. İkame araç talep ettim bu arada eşim 39 haftalık hamile her an doğum yapabilir durumun aciliyetini de belirttim. Sigortadan aradılar ses akşamının çalınması ikame araç verilmesi için kapsam dışıymış.

 Bu çok saçma 10 gün aracım olmayacak mağdur olacağım ve kasko şirketim bunu karşılayamıyor. O zaman ne den var ki kaskomuz. 1 hafta sonra yenileme zamanı. Kesinlikle sizin şirketinizden yaptırmayacağım kaskomu. Böyle bir saçmalık olamaz.

Cevaplar

Axa Sigorta Logo Axa Sigorta 23 Mart 10:40

Sitenize yönlendirilen başvuruya ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Asistans hizmetleri kapsamında radyo/teyp hasarı için ikame araç verilmemekle birlikte araç üzerinden yapılacak işlemler sebebiyle ikame araç organizasyonu başlatılmıştır. Konu hakkında Sn. U. ile ayrıca bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

Axa Sigorta Logo Axa Sigorta 23 Mart 00:11

Sn. U. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacaktır. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

profile-icon Ridvan 21 Mart 17:49

İkame araç verilmesi için tarafıma acil dönüş bekliyorum. Mağdur edilmemeliyim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler