07 Haziran 2016

Axa Sigorta Yurt Dışında Sağlık Sigortası İle Mağdur Olmak!

01.06.2016 tarihinde Romanya için seyahat sağlık sigortası yaptırdım. 03.06.16 tarihinde gece rahatsızlandım, konuşacak halim bile yoktu. Sabah 04:00 Axa'nın acil arama hattını aradım.
çilem o zaman başladı... Sadece hastane isimleri istedim, gecenin 04:00'ünde, sancı içinde. 3 defa aramama (2'sini açılmadı) 3 defa mail atmam istendi. Poliçe numarası yetmiyor, yurt dışında olduğunuz ispatı gerekli. Sigortadan yararlanmayalım diye her türlü düzen var. Türkiye de isem, Romanya hastane isimlerini gece 04:00 niye isteyeyim?

Benden pasaport, poliçe maili istendi. Yolladım, yetmedi İstanbul çıkış sayfası istedi. Düşününki internetiniz yok, o zaman ölün! O halimle yolladım, sadece "hastane" ismi yollayacaklar. Kesinlikle bu sigorta firmasına güvenmeyin! Türkiye'ye döndüğümde aradım, söyledikleri medical firmaya şikayetimin iletildiği. Eczane fişim de var, kapsam da ise param ödenecekmiş. Hiç sanmam.

Tülay 364 Okunma

Cevaplar

 • Tülay14 Haziran 2016

  İlginize teşekkür ederim

 • Tülay'ın Teşekkür Mesajı14 Haziran 2016

  İlginiz için çok teşekkürler

 • Axa Sigorta Temsilcisi09 Haziran 2016

  Sitenize Sn. Z. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvuru doğrultusunda benzer Hizmetleri aldığımız partner firma ile iletişime geçilerek bilgi talep edilmiş ve gerekli tespit ile aksiyonun alınması sağlanmıştır. Sağlık giderlerine yönelik henüz belge ulaşmamış olup, konu hakkında Sn. Z. ile iletişim sağlanarak ayrıca bilgi paylaşımında bulunulmuştur. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Axa Sigorta Temsilcisi07 Haziran 2016

  Sn. Z. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön