Mehmet Y. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözülmüş olup, memnuniyetimi ifade eder, teşekkürlerimi sunarım.

Axa Sigorta Yanıltıldım!

Mehmet Y. |

Geçen yıl gölcük AXA emeklierle görüşüp aracımın arka tamponundaki açıklığı mini onarım kapsamında düzelttirmek için, limiti aşmayacağı %60 h. İndirimimi bozmayacağı ve Tramer'e girmeyeceğinden emin olup, önerilen servise gittim. Tampon 10 dk. da yerine oturtuldu. Kaskomu yeniletmek için firmalardan fiyat alırken yapılan işin gerçeğinden farklı olarak far hasarı şeklinde Tramer'e girildiğini maliyetin limiti aşarak %60 h. İndirimimin bozulduğunu öğrendim. Başvurularım sonuçsuz kaldı. 12 yıldır aracımı sigortalatıp tek bir kleymim yokken böylesi bir muamele sonrasında AXA’dan kurtulmaya karar verdim. Buna geçen yıl karar vermiştim, h. İndirimimi kaybettiğimden ancak bu yıl uygulayabiliyorum.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti Hasarsızlık Kademesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  30 Temmuz
  22:44

  Sorunum çözülmüş olup, memnuniyetimi ifade eder, teşekkürlerimi sunarım.

 • 30 Temmuz
  18:58

  Sitenize Sayın Y. tarafından yönlendirilen şikayete istinaden değerlendirme yapılmıştır.

  Başvuru eş zamanlı şirketimize de ulaşmış olup, gerekli tespitler yapılarak sigortalımız ile bilgi paylaşımında bulunulduğunu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla.

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 28 Temmuz
  15:08

  Sn. Y. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı