Axa Sigorta Yanan Aracımın Dosyası Hala Sonuçlanmadı!

berkayay |

28 Mayıs 2013'de başımıza gelen talihsiz olayda Totoya avensis 1. 6 elegantextra aracım yandı.
29 Mayıs 'da açılan hasar dosyası atanan exper tarafından hala kapanmadı . Axa Sigorta olsun exper olsun her ulaştığımızda farklı farklı şeyler bahane edildi . En son bilirkişi atandığını söylendi.

Durumun bu kadar uzaması yanan yüzüme karşılık, en azından tedavimi kolaylaştıracak bir araç bile temin edilmedi . Yaşadığım bu acının yanında çok güvendiğim Axa Sigorta'nın beni hayal kırıklığına uğratacağını düşünmüyordum ki . Şu saate kadar yetkili kişilerin bu işi bir an önce sonuçlandırmasını arz ederim. .

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti Geciken Dosya İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • berkayay
  28 Temmuz
  10:28

  BU BİLİRKİŞİ SONUCU NE KADAR SÜREÇDE BELLİ OLUYOR AXA SİGORTA KALIBININ ŞİRKETİ ÇIKMADI....

 • 26 Temmuz
  16:33

  Siteniz aracılığı ile ulaşan Sn.Dinçer şikayetine ilişkin değerlendirme yapılmıştır.

  Şirketimize ulaşan ihbar neticesinde 29.05.2013 tarihinde açıldığı gözükmektedir.Bilindiği üzere sigorta ile teminat altına alınan riskin gerçekleşmesi halinde; hasar oluş şekilleri, poliçe teminat kapsamında olup olmadığının incelenmesi gerekmektedir .Hadisenin oluş biçiminin tespiti nedeniyle bilirkişi atandığını ve alınacak rapor doğrultusunda konu dosyanın sonuçlandırılabileceğini bilgilerinize sunarız.


  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 22 Temmuz
  09:14

  Siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı