Axa Sigorta Yan Sanayi Parça Kullandı.

Dilşad Ç. |

15 eylül 2013 tarihinde çoklu trafik kazasına maruz kaldım. %100 kusursuzum. Aracım kasko yükümlülükleri gereği onarıma uğramadı. Ayrıca 3 kere onarıma girmiş olmasına rağmen istenilen sonuca ulaşılamamıştır. Aracımda 2. el yan sanayi parça kullanılmıştır. Değişim ihtiyacı olduğu halde onarıma gidilmiştir. Her bir onarım süresi yükümlülüklerin dışına çıkmış uzun sürmüştür.

Eksper aracımın onarımına nezaret etmemiştir. Aracımın bu onarım süresi boyunca bende olmamasından dolayı maddi ve manevi kayba uğradım. Ayrıca aracım değer kaybetti. Şikayetimin bir an önce giderilmesini talep ediyorum. Axa Sigorta karşımda bir taraf bulamaz isem adli yollar ile hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Eksik Ödeme Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  15:33

  Sitenize Sayın Ç. tarafından yönlendirilen şikayete istinaden değerlendirme yapılmıştır.

  Başvuru eş zamanlı şirketimize de ulaşmış olup, gerekli tespitler yapılarak sigortalımız ile bilgi paylaşımında bulunulduğunu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 23 Haziran
  09:01

  Sn. Ç. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı