Axa Sigorta Üyeliğimi İptal Etmiyor.

Ali Önder G. |

Üyeliğimin iptal edilmesi için dilekçe yazdım ama aşağıdaki cevabı aldım, hala tarafıma olumlu yanıt verilmediği gibi üyeliğim devam etmektedir. İptalini istediğimi buradan da yineliyorum.

"Sayın İlgili, Müşteri Hizmetleri Departmanına e-mail göndererek yaptığınız paylaşım için teşekkür ederiz. Konu değerlendirmeye alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Axa Sigorta A.Ş Müşteri Hizmetleri Departmanı".

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sigorta Başvuru - İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  13:18

  Sitenize Sayın GÜNGÖR tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Konuya ilişkin Sn GÜNGÖR’ ün mail adresine gerekli bilgi paylaşımında bulunulmuştur. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Ali Önder G.
  13 Mart
  17:58

  13.03.2014 saat 16 sularında axa firması tarafından arandım ve işyeri kredisi çektiğim denizbankın poliçe iptaline onay vermemesinden dolayı poliçenin iptal edilemeyeceği ifade edildi.
  zorla para kesme, haraç alma bu olsa gerek, mahkemeye başvuracağım.

 • 10 Mart
  12:55

  Sn. GÜNGÖR tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı