Axa Sigorta Şirketinin Umursamazlığı.

Mustafa C. |

Geçtiğimiz günlerde müşteri hizmetlerini arayarak evimin bazı kısımlarında oluşan hasar için tespit talebinde bulundum. 1-2 gün içinde eksper geldi ve tespitleri yaparak birkaç gün içinde poliçeyi inceleyip hasarın karşılanıp karşılanmadığını bildirmek için geri döneceğini söyledi fakat bir süredir arayan soran olmadı, ben eksperi aradığımda telefona bakmıyor müşteri hizmetlerinden temsilciye bağlanmak zaten imkansız.

2 yıllık sigortalıyım sadece bir kere işim düştü onda da böyle oldu. Sigorta yaptırırken gösterilen ilgi alakayı sonrasında göstermiyorlar tam bir hayal kırıklığı. Bundan sonraki süreçte Axa Sigorta'yı tercih etmeyeceğim ve çevremdeki insanlara da ettirmeyeceğim.

Etiketler :

Geciken Dosya İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa C.
  16 Ağustos
  21:33

  Sn.. İlgili;
  Sorun teminatın hasarı karşılamaması değil şirketinizin bana geri dönüş yapmamasıydı sonuçta ben şirketinizle 2 yıldır çalışıyorum ve müşteriniz olarak bilgilendirmek hakkım en azından arayarak poliçenizde teminat olmadığı için karşılanamıyor denilebilirdi ama ne beni arayan oldu ne de ben kimseye ulaşabildim şikayetimi buraya yazmasaydım kesinlikle geri dönüş yapılmayacaktı.

 • 07 Ağustos
  16:56

  Sitenize Sn. Ç. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Yapılan incelemede başvurunun eş zamanlı şirketimize ulaştığı ve konu hakkında bilgi paylaşmı sağlandığı izlenmiştir. Hasar dosyası incelendiğinde yapılan ekspertiz çalışması sonucunda meydana gelen hasara yönelik poliçede teminat bulunmaması nedeniyle üzülerek olumlu değerlendirilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 07 Ağustos
  14:09

  Sn. Ç. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı