07 Ağustos 2015

Axa Sigorta Şirketinin Umursamazlığı.

Geçtiğimiz günlerde müşteri hizmetlerini arayarak evimin bazı kısımlarında oluşan hasar için tespit talebinde bulundum. 1-2 gün içinde eksper geldi ve tespitleri yaparak birkaç gün içinde poliçeyi inceleyip hasarın karşılanıp karşılanmadığını bildirmek için geri döneceğini söyledi fakat bir süredir arayan soran olmadı, ben eksperi aradığımda telefona bakmıyor müşteri hizmetlerinden temsilciye bağlanmak zaten imkansız.

2 yıllık sigortalıyım sadece bir kere işim düştü onda da böyle oldu. Sigorta yaptırırken gösterilen ilgi alakayı sonrasında göstermiyorlar tam bir hayal kırıklığı. Bundan sonraki süreçte Axa Sigorta'yı tercih etmeyeceğim ve çevremdeki insanlara da ettirmeyeceğim.

Mustafa 288 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa16 Ağustos 2015

    Sn.. İlgili; Sorun teminatın hasarı karşılamaması değil şirketinizin bana geri dönüş yapmamasıydı sonuçta ben şirketinizle 2 yıldır çalışıyorum ve müşteriniz olarak bilgilendirmek hakkım en azından arayarak poliçenizde teminat olmadığı için karşılanamıyor denilebilirdi ama ne beni arayan oldu ne de ben kimseye ulaşabildim şikayetimi buraya yazmasaydım kesinlikle geri dönüş yapılmayacaktı.

  • Axa Sigorta Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Sitenize Sn. Ç. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Yapılan incelemede başvurunun eş zamanlı şirketimize ulaştığı ve konu hakkında bilgi paylaşmı sağlandığı izlenmiştir. Hasar dosyası incelendiğinde yapılan ekspertiz çalışması sonucunda meydana gelen hasara yönelik poliçede teminat bulunmaması nedeniyle üzülerek olumlu değerlendirilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Axa Sigorta Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Sn. Ç. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön