Axa Sigorta Sigortalısını Hiçbir Şekilde Savunmuyor!

Mutlu A. |

10.10.2015 tarihinde Edirne istikametinde Büyükçekmece Celaliye'de arkamızdan kamyon arkadan çarptı ve aracımız ağır hasar aldı. Arkadan vuran sürücü her türlü suçunu kabul ediyor ve anında sigorta şirketine haber verdik. Ekspertiz ataması yapıldı ve aracın perte ayrılacağı 20.000 TL tutarında hasar olduğunu belirtti. Üzerinden 1 ay geçti ve beni aradıklarında aracı yaptıracaklarını söylediler ve full kasko yapmış olmama rağmen ikame araç verilmedi aracı perte ayıracakları için dendi. Şimdi aracı tamir edeceklerini değer kaybı için dilekçe verip takip edeceğinizi söylediler. Bu araca neden kasko yapıyorum o zaman zaten vuran aracın sigortası boşuna mı var? Avukatlık firmalarına devredeceğim artık.

Etiketler :

İkame Araç Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  11:25

  Sitenize Sayın A. tarafından yönlendirilen şikayete istinaden değerlendirme yapılmıştır.

  Başvuruya istinaden gerekli tespitler yapılarak sigortalımız ile bilgi paylaşımında bulunulduğunu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 06 Kasım
  09:11

  Sn. A. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı