24 Haziran 2015

Axa Sigorta Sağlığım Tamam, Tamamlayıcı Sağlık!

Axa Oyak bildirim yapmadan (mektup ile ihbarda bulunarak) kızama yaptırdığım poliçeyi iptal etmiş ve kullanılmayan kısımları hesaplayarak ücret iadesi yapmamıştır. Aynı süreyi kapsayan ve aynı anda başlayan oğlumun poliçesi devam etmekte kızımınki ise iptal edilmiştir. Böylesi bir firmanın "Faaliyet dışı" gelir olarak benim poliçemi aktiflerine kaydedecek olması çok büyük utanç vesilesi olmalı. Madem iptal söz konusu bilgi verilmeli hiç olmaz ise. Madem iptal oldu, gerekli ücret iadesini yapmalılar. Sadece bu değil tüm diğer poliçelerimi farklı sağlayıcılara aktarmayı düşünüyorum.

Güney 532 Okunma

Cevaplar

  • Axa Sigorta Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın Y. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan konu başvuru incelenmiş ve başvuru sonucu Sn. Y. ile iletişimi geçilerek bilgi aktarımında bulunulduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş.

  • Axa Sigorta Temsilcisi25 Haziran 2015

    Sn. Y. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön