Axa Sigorta Parçayı Geciktirdi.

Ozan Ö. |

34 YG ** plakalı araç sahibiyim. Yaklaşık 10 gün önce aracımın lastiği patladı bir materyal hem lastiği, hemde janta zarar verdi. Jant sadece Volvo'ya ait yapılan özel bir jant dışarıda bulunmuyor. Expertiz geldi ve hem lastik, hem jant için sipariş verildi.

Araç gördüğünüz üzere İstanbul plakalı ve olay başıma Zonguldak'ta geliyor. Bırakın bana araç vermeyi 10 gündür parça elime geçmedi bile. Aracım kapının önünde yatıyor ve inanılmaz şekilde mağdurum ve pişmanım. Lastik ve jant geldikten sonra sırf bu olay yüzünden aracı eşimin üstüne satışını yapıp sigorta şirketimi değiştireceğim.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Temmuz
  13:02

  Sitenize iletilmiş olan başvurunun değerlendirilebilmesi için detay bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Konuya ilişkin sitede yer alan telefon numaralarından ulaşılamamış ve e-posta gönderilerimize herhangi bir dönüş alınamamıştır. İhtiyaç duyulan bilgilerin iletilmesi halinde değerlendirme yapılacağını belirtir, saygılar sunarız.

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 04 Temmuz
  13:22

  Sn. Ö. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı