04 Eylül 2013

Axa Sigorta Orijinal Parça Kullanıyor!

Ramazan bayramında 43 ah** plakalı Passat marka aracımla kaza yaptım. Karşı taraf %100 hatalı çıktı ve trafik sigortası Axa Sigorta anlaşmalı olduğu Salihli oto servisinde tamiri yapıldı vede aracımın farı değişti. Aracımın hasarlı orijinal farı fason bir farla değiştirilmiş. Fakat far su alıp buhar yapıyor.

Axa Sigorta'nın servisine far hakkındaki şikayetimizi bildirdik. Fakat yapacak bir şey yok dediler, bizi başından savuşturdular. Axa Sigorta'nın ciddiyeti bu olmasa gerek diye düşünüyorum. Farımın orijinalle değiştirilmesini ve su almamasını istiyorum.

Ahmet 391 Okunma

Cevaplar

 • Axa Sigorta Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sitenize Sn. SERİN tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvuruya ilişkin yapılan değerlendirme sonucunda parça değişkliği yapılacağını ve konu hakkında Sn. SERİN ile bilgi paylaşımında bulunulduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Ahmet 05 Eylül 2013

  Ramazan bayramında 43 ah** plakalı #passat marka aracımla kaza yaptım. Karşı taraf %100 hatalı çıktı ve trafik sigortası Axa Sigorta anlaşmalı olduğu Salihli oto servisinde tamiri yapıldı vede aracımın farı değişti. Aracımın hasarlı orijinal farı fason bir farla değiştirilmiş. Fakat far su alıp buhar yapıyor. Axa Sigorta'nın servisine far hakkındaki şikayetimizi bildirdik. Fakat yapacak bir şey yok dediler, bizi başından savuşturdular. Axa Sigorta'nın ciddiyeti bu olmasa gerek diye düşünüyorum. Farımın orijinalle değiştirilmesini ve su almamasını istiyorum.

 • Ahmet 04 Eylül 2013

  axa sigorta ben bilgi istemiyorum. aracımın farının orjinaliyle değiştirilip su almamasını istiyorum

 • Axa Sigorta Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sn. SERİN tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön