Axa Sigorta Orijinal Parça Göndermiyor!

Serdar E. |

Aracıma site içerisinde otoparkta çarptılar. Çok masraf çıkmasın diye aracımı sanayide kaportacıya bıraktım. Benim aracım dışında 2 tane daha araca çarptılar. En fazla hasar benim aracımda. Ben orijinal parçalarının takılmasını istiyorum; fakat Axa Sigorta muadillerini yani yan sanayi parçaları gönderecekmiş.

Eksperle görüştüm ve bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi. Aracımı yetkili servise bıraksam ne olacaktı yine mi yan sanayi takılacaktı dedim, evet dediler. Karşı tarafında sigortası Axa Sigorta . 3. aracın sahibi aracını servisine verdi yaptırdı aracını aldı. Benim aracım neredeyse 10 gün geçti hala yatıyor.

Etiketler :

Eksik Ödeme Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  14:17

  Sitenize Sn. E. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır.
  Sigorta ile teminat altına alınan riskin gerçekleşmesi halinde; hasar oluş şekillerinin, poliçe teminat kapsamında olup olmadığının incelenmesi gerektiğinden hasar sonrası yapılan ihbar ile Eksper görevlendirilmektedir. Durum tespiti yaparak hazırladıkları raporu sigorta şirketine sunan eksperler, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı onayı ile yetkilendirilmekte ve sigorta şirketlerinden bağımsız olarak çalışmaktadırlar. Bu aşamadan sonra sigorta şirketine ulaşan bilgi ve rapor doğrultusunda oluşan mevcut hasar, poliçede yer alan teminatlar ve genel şartlar doğrultusunda değerlendirilmektedir.

  Başvuruya konu dosyanın bu doğrultuda Trafik Sigortası Genel Şartları çerçevesinde değerlendirildiği ve araç sahibi ile mutabık kalındığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 30 Eylül
  09:16

  Sn. E. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı