Axa Sigorta Onarımı Geciktirdi.

Ali U. |

30.05.2014 günü şiddetli dolu yağması sebebiyle sıfır aldığım 2012 model aracım hasar gördü. Kasko policemde orijinal servis orijinal yedek parça kapsamında olmasına rağmen açılan dosyaya onay gelmedi. 23.06.2014 günü açılan 8003358 no'lu dosya için eksper ve sigorta ile görüştüm onarımın dışarıdaki firma ile yapılmasını önerdiler. Bende kendilerine servis kapsamında yapılmasını istediğimi belirttim, halen beklemekteyim. Sigorta eksper raporu bekleniyor diyor. Yetkililerin bir an önce duruma hassasiyet gösterip müdahale etmelerini bekliyorum.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali U.
  13 Ağustos
  11:40

  kasko poliçem mavi kasko yani orjinal servis orjinal yedek parça olmasına rağmen beni servis dışında işlem yapmaya zorlayan kasko şirketim malesef eline yüzüne bulaştırdı.onarım yapmaya gelecek olan alc firması gelemeyeceğini bildirmiş ve maillere dönüşte yapmıyor.axa sigorta firmasıda çözüm bulmuyor.kaza riskine karşı yaptırdığım kasko ilk hasarda fiyasko verdi.

 • Ali U.
  13 Ağustos
  11:17

  23.06.2014 günü açılan 8003358 no'lu dosya için onay verilmesine rağmen 13.08.2014 hala hiç bir şey yapılmadı.kim yetkiliyse ona sesleniyorum halen onarım neden yapılmadı ?

 • 23 Temmuz
  15:23

  Sitenize Sn. UYGUNER tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır.

  Sigorta poliçesinde teminat altına alınan risklerin gerçekleşmesi sonucunda oluşan hasar talepleri, poliçede belirtilen özel şartlar ve sigorta genel şartları hükümleri ve alınan eksper raporu doğrultusunda değerlendirilmektedir. Öncelikle hasar halinde hasar gören parçanın onarım durumu kontrol edilerek hareket edilmektedir. Onarımın mümkün olmadığı hallerde parça değişimi sağlanmaktadır. Bu çerçevede eksper tespiti ile onarımın mümkün olduğu görülerek onarım onayının verilmiş olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Ali U.
  19 Temmuz
  15:08

  sorun çözülmedi hala telefonla konuşuyorum hatta bu gün iptal yazısı yazdım sigortacıma

 • Ali U.
  15 Temmuz
  19:55

  bu tarz sıkıntılı durum yaşayanlar için yazıyorum.bu gün beni arayan yada bilgi veren olmadı.ben öğleden sonra önce eksperi sonrada bursa bölge temsilcisini aradım beyefendi telefonla bile görüşmedi yanındaki bayan bana bir şeyler anlattı.şirketle görüşmeler devam ediyor dedi.

 • 15 Temmuz
  10:14

  Sn. UYGUNER tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı