22 Ağustos 2016

Axa Sigorta Müşterisini Mağdur Eden Sigortacılık.

11.08.2016 tarihinde Exper tarafından 7 gün tamir süresi verilen aracım kullanılamaz olduğu için 13.08.2016 tarihinde Zeplin Car firmasından ikame araç aldım. 18.08.2016 tarihinde aracımın parçalarının hala bulunamaması üzerine acentem vasıtasıyla ikame araç için uzatma talebinde bulundum. 20.08.2016 tarihinde firma aracı benden geri istedi. Uzatma talebim olduğunu söylediğimde ise "kendilerine böyle bir talebin ulaşmadığını" belirttiler. Bende "gün içerisinde alın" dedim. Firma "tamam" dedi ve bir daha geri dönmedi. Ertesi gün yine ikame araç için aradığımda "bugün alacaklarını ve ekstra bir gün içinde kiralık ücreti ödemem gerektiğini" belirttiler. İlgili süreçte Axa Sigorta tarafından bilgilendirme amaçlı adıma herhangi bir dönüş olmadı. Axa Sigorta'nın ilgisizliğinden dolayı hem 1 günlük ücret ödemek zorunda kalıyorum hem de hakkım olan uzatmayı alamıyorum. O zaman Axa Sigorta neden var?

Tolga 1.492 Okunma

Cevaplar

 • Tolga26 Ağustos 2016

  Görüşmeler sonucunda şikayetim çözülmüştür. Şikayetvar ailesine de teşekkürlerimi sunarım.

 • Tolga'nın Teşekkür Mesajı26 Ağustos 2016

  Ilgilerinize teşekkür ederim.

 • Tolga24 Ağustos 2016

  Axa Sigorta gerçekten de şikayet durumunda hemen aksiyon gostermistir. Ama şikayet konusunda gostermis olduklari aksiyonu Ikame araç uzatiminda gosterememis ve beni zor durumda birakmistir. Ikame araç firmasiyla beni muhatap kılmış ve üstüne 1 günlük kira bedeli ödeme durumunda birakmistir.

 • Axa Sigorta Temsilcisi24 Ağustos 2016

  Sitenize Sn. B. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin ivedi olarak aksiyon alınmış ve benzer hizmetleri aldığımız partner firma aracılığı ile kiralık araç süresi uzatılmıştır. Sigortalılarımızdan asistans hizmetlerine yönelik gelen tüm gönderilerin kayıt altına alındığını ve hizmet süreci ile kapsamının geliştirilmesine yönelik Şirketimizin ilgili birimleri ve asistans firması ile değerlendirmeye alındığı hususunu ayrıca paylaşarak konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Tolga24 Ağustos 2016

  Firma telefon ile arayarak 3 gün daha ikame araç alabileceğimi söyledi. Rahmetli Kemal Sunal'ın bir filminde kendisine piyangodan yüklü bir miktar para çıkar. Kemal Sunal'da çıkan para ve üzerine de bir miktar kredi çekerek halka açık umumi tuvalet yaptırır. Muhabir '' Ağbi neden böyle bir şey yapıyorsun? ' diye sorduğunda Sunal cevabı yapıştırır: ' Ben zamansız gelen paranın içine ederim. İstedim ki herkes etsin. ' Benim yaşadığım durumda aynen böyle uzatma istedikten tam bir hafta sonra gelen uzatmanın... 8 yıllık Axa Sigorta serüvenim bitmiştir. Ben değil param rezil olsun.

 • Axa Sigorta Temsilcisi22 Ağustos 2016

  Sn. B. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön