Axa Sigorta Mini Hasar!

Selahattin A. |

Plakam 58ld884 20.02.2015 tarihide tampondan mini onarım yaptırdım Auto King'de hasar kaydı olmaz dediler. Tramer kaydında hasar gözüküyor. Bir kere Axa Oyak neye hitap ettiklerinden habersizler. Demek itibar önemli değil. Bedava deseler yine yapmayı düşünmüyorum durumu düzeltmedikçe. İster fark olsun ister olmasın.

Etiketler :

Hasarsızlık Kademesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  17:47

  Sitenize Sn. A. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Öncelikle mini onarım kapsamında yapılacak işlemlere ilişkin Bilgilendirme Yükümlülüğü gereği poliçe ekinde uygulama hakkında detaylı bilgiye yer verilmektedir.
  TRAMER, sigorta şirketlerinin poliçe tanzim etmesini sağlayan ve sistemine elektronik ortamdan transfer edilen poliçe, zeyil ve hasar kayıtlarının toplandığı bir Bilgi Merkezi'dir. Bu nedenle poliçe ve ek belgeler gibi açılan hasar dosya bilgilerinin de transferi gerçekleşmektedir. Başvuruya konu hasar dosyası aynı şekilde TRAMER' e transfer edilmiştir. Ayrıca; küçük onarım kapsamında açılan hasar dosyalarının Tramer sisteminde çarpma /çarpışma şeklinde yansımadığını ve dosya bilgisinin “mini onarım/mini hasar ” şeklinde yer aldığını paylaşmak istiyoruz. Hasarsızlık indirim uygulamaları sektörde firmalar arasında değişkenlik gösterebilmekte olup, küçük onarım hasarlarının Şirketimizde hasarsızlık indirim hakkını etkilememektedir.
  Diğer yandan servis ile yapılan görüşmede ifade edildiği şekilde bir bilgilendirmede bulunulmadığı bilgisi alınmış olup, konunun küçük onarım teminatı kapsamında değerlendirilmiş olduğu hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 29 Nisan
  17:11

  Sn.AKDAŞ tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı