Axa Sigorta Mağdur Olduk.

Ali T. |

1 hafta önce kırmızı ışıkta beklerken bir araç arkadan gelip aracımıza çarptı. maddi hasar epeyce var. vuran araç (Axa sigortalıymış)%100 kusurlu bulundu ancak asıl sorunlar bundan sonra başladı.

Aracımıza 3500 tl masraf çıkardılar. bunun ancak anlaşmalı yerlerde yapılırsa ödeneceğini söylediler. anlaşmalı servisleri aradık bu seferde aracı kendimizin yaptıracağını ödemenin 40 gün sonra yapılacağını masraflarımızın da ancak 1500 tl'sini karşılayacaklarını söylediler. tek suçumuz kırmızı ışıkta beklerken orijinal olan aracımızın orijinalliğinin bozulduğuna mı üzülelim, 3500 tl masrafın 2000 tl'sinin tarafımızdan karşılanacağınamı yanalım. 1 haftadır servis servis acente acente gezdiğimize yanalım bilemedik.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  16:13

  Sitenize Sayın TURAN aracılığı ile iletilen başvuru içeriğinde hasar tazminat rakamına itirazı bulunmaktaıdr. Başvuru ile ilgili yapılan incelemede 07/08/2014 tarihinde hasar dosyası açılarak aynı tarih itibariyle eksper görevlendirildiği izlenmektedir. Yapılan eksper çalışması neticesinde, konu hasarın eksper raporu doğrultusunda değerlendirileceğini bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla
  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Ali T.
  23 Ağustos
  00:54

  net cevap alamadım

 • 18 Ağustos
  08:56

  Sn. T. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı