Axa Sigorta Kusurum Olmadığı Halde Ödeme Yapmayı Red Ediyor.

Ali B. |

02/01/2014 tarihinde Axa Sigortalı ticari bir kamyonetin ana yola kontrolsüz ve hızlı bir şekilde girmesi sonucu ön sol çamurluğumda ve sol aynamdan hasar alıp 03/01/2014 tarihinde aracımı servise götürdüm. Karşı tarafın %100 kusurlu olduğu ve gözle görünür bir hasar almadığı kazada Axa Sigorta benim sigortamın karşı tarafa herhangi bir hasar ödemesi yapmayacağını bilerek, kazayı Tramer'e götürüp %50- %50 kusurlu göstermeye çalışarak masrafımı ödemekten kaçıyor.
Süreci uzatarak beni serviste yatan arabamdan alıkoyuyor. DN: 7682418.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Haksız Ekspertiz Raporu Servis - Onarım Hizmeti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  20 Ocak
  10:48

  12 iş günü geçti sigortanın istediği ilave belgeleri ve kazanın daha detataylı beyanını gönderdim ancak aracım hala serviste yatıyor. Tramere göre en geç 8 iş gününde sigorta sirketinin ödeme yapması gerekiyor ancak hala neyi uzatıyolar anlamadım. Artık Tutanak Değerlendirme Komisyonundan olumlu ya da olumsuz sonucu bir an önce bekliyorum. bundan sonraki süreçte hakkımı dava yoluyla arayacağım !

 • 17 Ocak
  10:12

  Sn. Bakşi tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan konu başvuru incelenmiş ve başvuru sonucu Sn.Bakşi ile iletişimi geçilerek bilgi aktarımında bulunulduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 16 Ocak
  08:52

  Sn. B. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı