08 Aralık 2014

Axa Sigorta İşe Yaramayan Kasko.

Dağ yollarında kaskom var diye rahat davranmayın! 6.12.2014 tarihinde gece 04.00 sularında Nazilli istikametine dağ köyünden giderken patlayan lastiklerim ve yolda kalmamın ardından kaskomu aradım ve çekici istedim.

Kaskonun yarım saat beni bekletmesinden sonra verdiği cevap ise; Tek lastik patlaması kasko dışıdır! 1. si ben tek lastik demedim ki aracın jantı da yamuldu lastiğin birisi kullanılmaz hale geldi diğer ise patladı.

Ama bana ikinci telefonda görüştüğüm kişi ilk verdiğiniz bildiri geçerli tek lastik kapsam dışıdır diyor! 1 Bir kere ben tek lastiğim patladı demedim diye ısrarla söylememe rağmen onlar da ısrarla bana yardımcı olmak istemediler.

Cihan 2.493 Okunma

Cevaplar

 • Cihan 18 Aralık 2014

  aracın arızalanması esnasında herhangi bir hizmet göndermediniz , farklı bir firmanın asistan hizmeti ile sorunum giderildi.

 • Axa Sigorta Temsilcisi18 Aralık 2014

  Sitenize Sn. DÜDEN tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Şirketimiz tarafından sunulan asistans hizmetleri partner firmalar aracılığı ile düzenlenmiş sözleşme doğrultusunda sunulmaktadır. Konuya ilişkin görüşme kayıtları dikkate alınarak yapılan incelemede talebin poliçede yer alan çekme hizmeti şartları kapsamında değerlendirildiğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Cihan 09 Aralık 2014

  İş işten geçmiş olmasına rağmen , gerekli çözüm merkezi beinmle irtibat kurana kadar şikayetimi silmeyi düşümüyorum

 • Axa Sigorta Temsilcisi09 Aralık 2014

  Sn. DÜDEN tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön