Axa Sigorta İşe Yaramayan Kasko.

Cihan Yaşar D. |

Dağ yollarında kaskom var diye rahat davranmayın! 6.12.2014 tarihinde gece 04.00 sularında Nazilli istikametine dağ köyünden giderken patlayan lastiklerim ve yolda kalmamın ardından kaskomu aradım ve çekici istedim.

Kaskonun yarım saat beni bekletmesinden sonra verdiği cevap ise; Tek lastik patlaması kasko dışıdır! 1. si ben tek lastik demedim ki aracın jantı da yamuldu lastiğin birisi kullanılmaz hale geldi diğer ise patladı.

Ama bana ikinci telefonda görüştüğüm kişi ilk verdiğiniz bildiri geçerli tek lastik kapsam dışıdır diyor! 1 Bir kere ben tek lastiğim patladı demedim diye ısrarla söylememe rağmen onlar da ısrarla bana yardımcı olmak istemediler.

Etiketler :

Çekici Hizmeti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan Yaşar D.
  18 Aralık
  18:32

  aracın arızalanması esnasında herhangi bir hizmet göndermediniz , farklı bir firmanın asistan hizmeti ile sorunum giderildi.

 • 18 Aralık
  17:58

  Sitenize Sn. DÜDEN tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır.

  Şirketimiz tarafından sunulan asistans hizmetleri partner firmalar aracılığı ile düzenlenmiş sözleşme doğrultusunda sunulmaktadır. Konuya ilişkin görüşme kayıtları dikkate alınarak yapılan incelemede talebin poliçede yer alan çekme hizmeti şartları kapsamında değerlendirildiğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Cihan Yaşar D.
  09 Aralık
  16:56

  İş işten geçmiş olmasına rağmen , gerekli çözüm merkezi beinmle irtibat kurana kadar şikayetimi silmeyi düşümüyorum

 • 09 Aralık
  12:59

  Sn. DÜDEN tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı