Axa Sigorta İkame Araç Vermeyi Beceremedi!

Zeynep Dikici E. |

Axa Sigorta'dan yaptırmış olduğum kasko için binlerce kere pişman olmuş durumdayım. Öncelikle ikame araç verme işlemini geciktirmek amacıyla, aracın pert olma durumundan dolayı bekletildiğim söylendi. Daha sonra otomatik araç istemiş olmama rağmen, manuel araç olarak kayıt açıldı . Aracın aynı gün içinde verileceği söylendi ve bir de manuel aracı bir gün sonra vermeye kalktılar.

Manuel istememiştim deyince de, bir gün sonraya bırakıldı. Bir gün sonra da daha sonraki güne kaldı kaldı ve günlerdir firmanın lütfedip araç vermesini bekliyorum. Bütün müşterilerine bunu yapıyorlarsa, firma ikame araç bedelinden epey kar etmiş durumdadır tebrikler.

Etiketler :

İkame Araç

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  09:14

  Sitenize Sn. ERGAN tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır.

  Başvuru üzerine benzer Hizmetleri aldığımız partner firmamız ile ivedilikle iletişime geçilerek sürece ilişkin bilgi talep edilmiştir. Ayrıca sigortalımız ile de temasa geçilmiş ve tespitlerimiz paylaşılmıştır. Konuyu bu doğrultuda bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 23 Eylül
  09:18

  Sn. ERGAN tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı