Axa Sigorta İkame Araç Sağlamıyor!

Koray G. |

Axa Sigorta ile imzaladığım kasko poliçemde yer alan; "Eksper atanan dosyalarda poliçede belirtilen kiralık araç süre limitini (poliçe dönemi için 2 defa ve her bir olay için 15 gün!) geçmemek üzere ve eksperin belirleyeceği onarım süresine kadar araç sağlanır. " ifadesine rağmen Axa Sigorta ikame araç süresini kısıtlamak için elinden geleni yapmaktadır.

İlk etapta tarafıma 5 günlük ikame araç sağlandı. Bu sürenin dolmasına yakın aracımın halen serviste olması dolayısı ile uzatma talebinde bulundum. Dosyama atanan eksper firma yetkilisinin Axa Sigorta firmasına 15 günlük ikame araç talebini içeren maili göndermesine rağmen Axa Sigorta tarafıma sadece 5 günlük araç sağlamıştır.

Bu süreç dolmasına yakın tekrar Axa Sigorta yetkilileri ile temas kurdum ve tarafıma bundan sonra uzatma olamayacağı bildirildi.

Yasal hakkım olan 15 günlük ikame araç hizmetinin alamamış bulunmaktayım.

Etiketler :

İkame Araç

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  08:46

  Sitenize Sn. G. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvuru doğrultusunda benzer Hizmetleri aldığımız partner firma ile iletişime geçilerek poliçede yer alan kiralık araç süresi doğrultusunda araç organizasyonunun yapılması sağlanmış ve konu hakkında Sn. G. bilgilendirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 05 Eylül
  08:48

  Sn. G. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Şikayet Yönetimi