31 Mayıs 2013

Axa Sigorta İkame Araç Problemi!

21.05.2013 tarihinde küçük bir kaza geçirdim,34 BJ 79** plakalı aracımı eksper gördü, tarafıma 5 günlük onarım süresi boyunca ikame araç temin edileceği belirtildi.

30.05.2013 tarihinde İkame araç için Eresinler Rent a Car a gittim 34 GG** plakalı Albea verdiler. Ancak ikame arabayla sadece Yenibosnadan Bakırköye kadar gidebildim. Araç yolda iki kere su kaynatma uyarısı verdi durdum bekledim. Sonunda eve ulaşmayı başardım.

İkame araç diye verdikleri aracın gitmeye hali yok. Eve gider gitmez Axa Sigortaya ve Eresinler Rent a Car a ulaştım, kendilerine bu arabayı daha fazla kullanamayacağımı isterlerse gelip evden çekmelerini söyledim, ancak henüz kimse aracınızı değiştirelim diye aramadı.

Cihad 345 Okunma

Cevaplar

 • Cihad'ın Teşekkür Mesajı06 Haziran 2013

  İlgili Rent a Car firmasının tüm olumsuz tutum ve davranışlarına rağmen müşteri ilişkilerini çok iyi yönetebilen hatta tarafıma çiçek bile yollayan Axa Sigorta'ya teşekkür ederim.

 • Cihad05 Haziran 2013

  2 saat kadar önce bozuk olan araç yerine tarafıma verilen aracı iade etmek için Eresinler Rent a Car a gittim. Kötü bir olay size denk geldi kusura bakmayın demelerini beklerken, Bize söyleseydiniz hallederdik (ki ben ilk kendilerini aradım..) Neden her yere şikayet ettiniz? Koskoca Eresinlerin adını nasıl kirletirsiniz? gibi tepkilerle karşılaştım. Gerçekten bu durumu çözebilmiş değilim mağdur olan ben değil miyim ? İstediğim yere şikayet ederim. Müşteri memnuniyetinin bu kadar önemli olduğu günümüzde hala bu durumda böyle bir tepkiye anlam veremiyorum. Verebilen varsa beni de aydınlatsın.

 • Axa Sigorta Temsilcisi04 Haziran 2013

  Sitenize Sn. HAYTURAL tarafından yönlendirilen başvuruya ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Şirketimiz benzer hizmetleri partner firmalarımız aracılığı ile sunmaktadır. Başvuru üzerine araç değişikliği ivedilikle gerçekleştirilmiş ve benzer durumların yaşanmaması için gereken tedbirlerin alınması talep edilmiştir. Müşteri memnuniyeti esas alınarak kiralık araç hizmeti süresi uzatılmış ve Sn. HAYTURAL ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirmede bulunulmuştur. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Axa Sigorta Temsilcisi31 Mayıs 2013

  Sn. HAYTURAL tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön