Axa Sigorta İkame Araç İşkencesi.

Salih K. |

Ankara'ya dönüyorum evime gideceğim, bunu bile yapamıyorsunuz. İlgisiz alakasız müşteriyi zerre kadar önemsemeyen, müşterisinin telefonda mevcut durumunu anlamaktan aciz çalışan bu turasist Firması bu zihniyetle mahalle marketi bile işletemez.

Etiketler :

İkame Araç

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  11:41

  Sn. K. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Salih K.
  19 Haziran
  09:49

  Ankara\'da ikamet etmekteyim dün çeşmede kaza Yaptım ve aracını İzmir Bornova\'da anlaşmalı servise bıraktım. İkame araç için dün 16 da turasistten talepte bulundum ve İzmir\'de kalacak yerimin olmadığını tatil için çeşmede bulunduğumu, esin be çocuklarımın çeşmede olduğunu bu Yüzden dün mutlaka aracı almamgerektiğini, çeşme\'ye dönmek zorunda olduğumu ilettim. Bugün sabah arayıp İzmir Bornova\'da araç verebilileceklerini söylediler, İzmir Çeşme 70 km, tatilimi sonlandırmak zorunda kaldım ve bu alsam uçakla Ankara\'ya döneceğimi Ankara Esenboğa Havaalanında aracı almak istediğimi söyledim. Bana telefonda görüştüğüm Kişi tamam dedi ve kaydı oluşturduğunu söyledi.