19 Haziran 2015

Axa Sigorta İkame Araç İşkencesi.

Ankara'ya dönüyorum evime gideceğim, bunu bile yapamıyorsunuz. İlgisiz alakasız müşteriyi zerre kadar önemsemeyen, müşterisinin telefonda mevcut durumunu anlamaktan aciz çalışan bu turasist Firması bu zihniyetle mahalle marketi bile işletemez.

Salih 690 Okunma

Cevaplar

  • Axa Sigorta Temsilcisi23 Haziran 2015

    Sn. K. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Salih 19 Haziran 2015

    Ankara'da ikamet etmekteyim dün çeşmede kaza Yaptım ve aracını İzmir Bornova'da anlaşmalı servise bıraktım. İkame araç için dün 16 da turasistten talepte bulundum ve İzmir'de kalacak yerimin olmadığını tatil için çeşmede bulunduğumu, esin be çocuklarımın çeşmede olduğunu bu Yüzden dün mutlaka aracı almamgerektiğini, çeşme'ye dönmek zorunda olduğumu ilettim. Bugün sabah arayıp İzmir Bornova'da araç verebilileceklerini söylediler, İzmir Çeşme 70 km, tatilimi sonlandırmak zorunda kaldım ve bu alsam uçakla Ankara'ya döneceğimi Ankara Esenboğa Havaalanında aracı almak istediğimi söyledim. Bana telefonda görüştüğüm Kişi tamam dedi ve kaydı oluşturduğunu söyledi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön