03 Nisan 2013

Axa Sigorta İkame Araç Hakkımı Vermiyor!

29. 03. 2013 tarihinde kaza yaptık sonrasında da ikame araç başvurusu yaptım. Axa geri dönmedi dikkate bile almadı. acentayı aradım 2 defa,bölge ile konuştum aracınız yaptırılacakmış rapor göndermişler ve ikame araç için dönecekler dedi geç döndüler, döndüklerinde ise aracınızın raporu onaylanmadı veremeyiz verirsek 3 gün veririz onunda parasını siz ödersiniz dediler.

Zaten öyle bende bulurum.Birde araç tamir olunursa verilir diyorlar.Bize poliçe yaparken böyle bir şey denmedi ve bu şekilde de yazmıyor sitenizde.Ve nereden bilelim aracın kazasının pert mi olacak tamir mi olacak diye.Kaskoyu mağdur olmamak için yaptırıyorum ama mağdurum.Bir daha asla Axa ya ayak bile basmam.07 ÜR ***.

Ercan 223 Okunma

Cevaplar

 • Ercan 25 Temmuz 2013

  birdaha asla axa

 • Axa Sigorta Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sitenize Sn. EKİNCİ tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Şirketimiz benzer hizmetleri partner firmalar aracılığı ile sunmaktadır. Hizmet alımına ilişkin uygulamalar ilgili firma ile düzenlenmiş sözleşme doğrultusunda sunulmakta ve poliçe ekinde asistans hizmetlerine yönelik açıklamalara yer verilmektedir. Sigortalımıza da poliçede yer alan şartlar ve kiralık araç süresi doğrultusunda araç sağlanabilmektedir. Poliçede kiralık araç teminatı 3 gün ile sınırlı olması nedeniyle bu doğrultuda araç organizasyonu yapılabilmektedir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Ercan 03 Nisan 2013

  axa bu gün itibari ile ikame aracımı vermiştir fakat 3 günlüğüne bu sürede aracım mümkün değil tamir edilmez. bu süre çok kısa ve ben yine mağdur olacağım lütfen süremi uzatınız.

 • Axa Sigorta Temsilcisi03 Nisan 2013

  Sn. EKİNCİ tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön