Axa Sigorta Hasarımı Karşılamıyor.

Hakan E. |

Axa Sigorta'ya dairemi sigortalattım 2 ay sonra daireme kendi terasımdan su almak suretiyle tavanda akma oldu tavan ve bir odanın parkesi zarar gördü eksper geldi hasarı gördü ve Axa Sigorta'ya gönderdi hasarımın ödenemeyeceği bilgisi tarafıma ulaştı sebep sigortalılık süresi 90 gün olmadan izolasyon hasarları ödenmez deniyor sigorta yapan acente bunu bana söylemedi ve mağdur oldum.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  10:57

  Sitenize Sn. EDİZ tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır.
  Sigorta poliçesinde teminat altına alınan risklerin gerçekleşmesi sonucunda oluşan hasar talepleri, poliçede belirtilen özel şartlar ve sigorta genel şartları hükümleri ve alınan eksper raporu doğrultusunda değerlendirilmektedir. Başvuru üzerine hasar dosyası açılarak aynı tarih itibariyle eksper görevlendirildiği izlenmekte olup, oluşan hasarın poliçe şartları gereği teminat kapsamı dışında olması nedeniyle değerlendirilemediğini bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 23 Ocak
  18:19

  Sn. EDİZ tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı