Axa Sigorta Hasarı Vermemek İçin Elinden Geleni Yapan Firma.

Kadir A. |

Evimi eşyalarıyla birlikte sigorta ettirmiştim. En azından ben öyle zannediyordum. Sigorta kapsamı içinde düşen ve ekranı kırılan TV için hasar bildirdim. Eksper geldi rapor tuttu ve servis raporu istedi. 1600 lira masraf tespiti yapıldı. İş ödemeye gelince önce eksper "ev eşyası sigortası yapmışsınız elektronik diye ayrıca belirtilmemiş raporu göndereceğim karar firmanın" dedi. Sonra firma "eşya kırılmaya karşı teminat yok ondan ödemeyiz" dedi. Ben bir vatandaşım sigortacıya evimi ve eşyalarını sigorta ettir demişim. Bu adam da senin acente'n poliçeyi kesmiş ücreti istemiş ödemişim. Sen şimdi acentenin müşterine yüklersen bu mağduriyettir. Bu firma ile çalışmamak gerektiğini öğrettiniz.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Servis - Onarım Hizmeti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir A.
  19 Aralık
  21:28

  Bende ayni seyden bahsettim. Ben ev esyalarimi sigorta ettirdim sigorta ederken sunu sigorta edin bunu etmeyin demedim. Acenteniz oraya bu soylediginiz maddeyi yazmamissa bunun magduriyetini neden ben yasiyorum?

 • 18 Aralık
  16:47

  Sitenize Sn. A. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Şirketimize bildirilen hasar ihbarları, poliçede belirtilen özel şartlar ve sigorta genel şartları hükümleri ve alınan eksper raporu doğrultusunda değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Konuya ilişkin yapılan incelemede poliçede ev cihazlarına yönelik teminat bulunmaması nedeniyle talebin üzülerek olumlu değerlendirilemediği hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Kadir A.
  17 Aralık
  17:32

  Sigortalarımı başka bir firma ve acente ile yaptım. Acenteniz ve sizin birlikte verdiği zarardan sonra akıllandık. Müşteri mağdur etmekte üstünüze yok ve müşteri memnuniyeti anlayışınız sıfır.
  Kolay gelsin iyi çalışmalar.

 • 16 Aralık
  18:05

  Sn. A. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı