Axa Sigorta Hasar Parasını Fazla Yatırdı 10 Ay Sonra Tekrar İstiyor.

Serkan Y. |

2013 mart ayında evimin duvarında bir su patlağı oluştu. Hasar dosyası açtık eksper geldi inceledi ve onardılar. Su sızmasından kaynaklı boya masrafı oluştu ayrıca üstteki çatıdan su aldığından terası onarmadılar. Kabul ettik bize bunun için hesabımıza para yatacağını sigorta yalıtım yapmadığını ve ödemesini yapacağını söyledi. Hesabıma para 3000 tl para yattı ve para bana fazla geldi aradım. Bu para benim için mi yattı bir yanlışlık yok mu diye teyit ettim yok denildi para sizin harcayabilirsiniz denildi. 17/01/2014' de arıyorlar hesabınıza yanlışlıkla fazla para yatırılmış 2500 tl hesabımıza geri gönderir misiniz diyor. 1 haftada ödenmezse avukatlık olursun deniliyor. Axa Sigorta ben nasıl ödeyeyim bunu?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Y.
  22 Ocak
  19:40

  Müşterilerine hatalarından dolayı özür dileyip hatalarını telafi etmek yerine ödeme yapılmazsa avukata verilirsin deniyor üslup çok yanlış.

 • 21 Ocak
  16:10

  Sitenize Sn. YAVRU tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmış olup,
  ilgili birimlerimiz tarafından gerekli bilgi paylaşımı sağlanmıştır. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 20 Ocak
  16:30

  Sn. YAVRU tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı