23 Mart 2013

Axa Sigorta Eksperi Mağdur Etti!

Poliçe yaptırdım Axa acentası gelip gördü. o gece su baskını yaşadık exper olay tarihinin poliçe tarihinden önce olduğunu idda ederek şirket talebimi reddetti.Axa acentasının evi gördüm su baskını olayına şahit olmadım demesi ve itfaiye raporununda haklılığımı ispat etmesine rağmen. şirket mağduriyetimi gidermedi.

Şimdi soruyorum expere göre Axa acentası su baskını olan evi poliçe yapmış sayılmaz mı izah edin lütfen. heyet benim belgelerimi hiç kaale almadan sadece medya haberlerine göre karar verdi. heyet bahsi geçen sigortalı konutla alakası olmayan derenin taşması sonucu olayın meydana geldiğini idda ediyor. yani haklılığım apaçık ortada olduğu halde belgelerimi de kaale almaması heyetin tarafsız olmadığının apaçık ispatı değil midir?

Ünal 191 Okunma

Cevaplar

 • Ünal27 Mart 2013

  şirket dosyamın incelendiğini ve hasarın poliçe tarihinden önce olduğunu idda ediyor.anladımki şirketiniz belgelere değilde sadece experin şahsi görüşüne bakıyor. ozaman burda şu ortaya çıkıyor.axa şirketinde belge hiç önemli değil.kafasına göre davranıyorlar.anladımki şirket müşteriden parayı alıyor hasara gelince belgelere bakmadan bir bahaneyle.müşteriyi madur ediyor.yukarda yazıyo hani birdaha axa ya polçe yaptırırmısınız diye.birdahamı ALLAH korusun.bedava poliçe yapsalar yine gitmem çünkü güvenilir değiller.hiçmi hiç adil değiller.heralde belgenin hiç önemli olmadığı tek şirket olmalı.arkadaşım şirketinizde hiçmi adil davranılmaz.neden acentanıza inanmıyosunuz.neden itfaiye raporunu kaale almıyosunuz.axa bu aralar tv de reklam veriyo ben gibi kaç kişiyi daha madur edecekler bakayım.olmaz böyle bir sigortacılık.beni deprasan hastası ettiniz.

 • Axa Sigorta Temsilcisi27 Mart 2013

  Sitenize Sn. G. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Konu başvuru 2009 yılına ait bir hasar dosyası olup, talep edilen hasarın poliçe başlangıç tarihinden önce meydana gelmesi nedeniyle red edildiğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Axa Sigorta Temsilcisi25 Mart 2013

  Sn. G. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Ünal24 Mart 2013

  yukarda belirttiğim gibi haklılığım belgelerle de apaçık ortada.şirket belgelerimi tekrardan inceleme yerine beni her defasında hukuki yolları gösteriyo.şirket olarak siz bu dosyayı inceleyipte haklıyı haksızı ayırt edemiyomusunuz?.ne zaman şirketi arayıpda maduriyetimi bildirsem maduriyetimi gidermek yönünde değilde, hakem heyeti karar vermiş diyerek bu işten sıyrılmak istiyo.yukardada belirttiğim gibi heyet alakası olmayan bir derenin taşması sonucu bir karar verdi.yani taşan dereyle sigortalı konutun arasında yeni bosna ve şirinevler semti bulunmakta.bu kadar açık taraflı bir heyet kararına rasladınızmı bilmiyorum.heyetin bilirkişi göndermesi gerekmiyormuydu.zaten evraklarımıda hiç göz önünde bulundurmamışlar.inanırmısınız evraklarımı hangi axa acentasına göstersem gülüyorlar.seni apaçık madur etmişler diye.belki inanmazsınız bu olaydan sonra deprasan ilaçları alıyorum.beni sağlığımdan ettiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön