20 Mart 2013

Axa Sigorta Eksper Davranışı!

Araçta tamponda ufak sağ çamurluk,kapıda çizik, göçük ve boyasında dökülme olan ben araçta değilken park halinde hasar oluştu. Hasardan önce ise çamurluk ve kapımda en ufak iz yoktu. Yıllar önce onarılmıştı zaten. Axa Kasko ile ilk kez poliçe yaptırmıştım. Fethiye Hyundai yetkili servisine götürdüm. Eksper çağırdılar.

Gelen eksper bu kapı önceden boyalı olduğu için Axa'nın kaskodan karşılamayacağını belirtti.Bize geçmiş olsun diyeceğine, Axa'dan para mı almaya çalışıyorsun şeklinde hakaret etti. Ben hayatımda böyle bir hakaret duymadım. 44 yaşında 3 adet araç sahibiyim. Yıllardır mutlaka kasko yaptırırım Size soruyorum ne alakası var yıllar önceden yapılmış bu onarımın şimdiki hasarla?

Hakan 965 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 31 Mart 2013

  Haklı olduğum anlaşılmış olup, onarım belirttiğim şekilde tamamlanmıştır. Teşekkür ederim.

 • Axa Sigorta Temsilcisi22 Mart 2013

  Sitenize Sn. ÇAĞLAR tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvuru üzerine hasar dosyası incelenmiş olup, yapılan ekspertiz çalışması sonucunda sağ kapının önceki boya işleminde hatalı işlem yapıldığı, bu nedenle boyanın döküldüğü görülmüştür. Bu doğrultuda kapı boyama işçiliği dışındaki işlemler poliçe kapsamında değerlendirilebilecektir. Konuya ilişkin sigortalımız ile ayrıca bilgi paylaşımında bulunulmuştur. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • Hakan 21 Mart 2013

  Konuyu daha iyi açıklamalıyım:Benim kapımda en ufak bir çizik yoktu. Boyası çarpıldıktan sonra kavladı. Zaten o bölgede göçük var. Kapımda boydan boya göçük var. Çamurluktan itibaren.Yani boydan boya geliyor ve o boyası kavlayan yerden geçip devam ediyor. Orası zaten komple onarılacak. Tekrar belirtiyorum benim kapımda ya da çamurluğumda en ufak bir boya dökülmesi, göçük veya çizik yoktu. Lütfen düzgün bakabilecek başka bir eksperinizi görevlendiriniz. Şirketiniz bugün bana email atmış. Eksperinizle görüşüp, onun dediklerini aynen bana cevap yazmışsınız.Yani cevabınız olumsuz. Hasarımı karşılamıyorsunuz. Bu arada acenteniz de benim onayım olmadan kredi kartımdan habersiz çekim yapmış ve poliçeyi şirketinizden yaptırmış. Gerçeklere göre hareket etmenizi rica edeceğim.

 • Axa Sigorta Temsilcisi20 Mart 2013

  Sn. ÇAĞLAR tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön