Axa Sigorta Değer Kaybının Ödenmemesi.

Musa M. |

Evimin önünde park halindeki aracıma çarpıp kaçan aracın sahibini polis yardımıyla yakaladık. Tutanaklar tutuldu. Maddi durumu iyi olmadığı için karşı tarafı mahkemeye vermedim. Yüzde yüz haklı olduğumu bildiğim için arabamda oluşan değer kaybını karşı tarafın sigortası olan AXA Sigorta'dan alırım diye düşündüm.

Volkswagen marka sıfır aracımın sürücü tarafındaki kapısı değişti. 3.500 liralık bir hasardı. AXA, topu hazine müsteşarlığına atarak falanca maddeye göre, arabanızın iskeletinde bir hasar oluşmadığı için değer kaybınız yoktur şeklindeydi. Yahu arabanın kapısı değişmiş, suç karşı tarafta. Polis tutanağı var. Arabayla takla mı atmak gerekiyor ödemeniz için?

Etiketler :

Ödeme Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  10:13

  Sitenize Sayın M. tarafından yönlendirilen şikayete istinaden değerlendirme yapılmıştır.

  Söz konusu şikayet eş zamanlı olarak Sn. M. tarafından yetkili makama da iletilmiş olup, yeni genel şartlar doğrultusunda değer kaybı oluşmadığı hususunu bilginize sunarız. Saygılarımızla.

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 13 Temmuz
  14:14

  Sn. M. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı