03 Eylül 2013

Axa Sigorta Çekici Ücretini Ödemiyor!

21.05.2013 tarihinde aracıma çarpmaları sonucunda aracım yürür konumda değildi. Özel servise çektirdim ve onarımı kısa bir sürede yapıldı. Experin ve sigortacımın, çekici faturasını dosyaya eklediğimizde ücretini geri alabileceğimi söyledi. Fatura dosyaya eklendi aracım yapıldı ama kimse konu hakkında dönüş yapmadı.

2 kere Axa Sigorta'ya telefon açtım exper şirketine yönlendirildim, exper şirketini aradım sigorta şirketine yönlendirildim . En son aramamda sigorta şirketi ' mağdur araçların çekici masrafları ödenmez' dedi . Aklımda soru işareti kaldı . Online işlem yerinden dosya sorumluma konu hakkında mail attım 3 hafta oldu cevap yok. Konu ile ilgili cevap bekliyorum. Dosya Numaram: 7259663 .

Osman 280 Okunma

Cevaplar

  • Osman 07 Eylül 2013

    Konu hakkında kısa bir sürede aydınlatıldığım için teşekkür ederim. Lakin mağdurlar için çekici masrafı karşılansa iyi olurdu, mail konusuna gelir isek ben mailimi online hasar işlemleri bölümüden, DOSYA SORUMLUSUNA MAİL GÖNDER kısından dosya sorumlum A.A adlı kişiye mailiniz başarılı bir şekilde gönderilmiştir uyarısı ile gönderdim sistemizde bir problem var ise düzeltiniz, şahsım tarafımdan mail atılmadığını idda etmeyiniz. İlginiz için tekrardan teşekkür derim.

  • Axa Sigorta Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sitenize Sayın Ö. tarafından yönlendirilen başvuruya ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Hasar başvuruları Sektörde uygulandığı şekilde Sigorta Genel Şartları, poliçe şartları ve eksper raporu doğrultusunda sonuçlandırılmaktadır. Başvuruya konu talep, Trafik sigortası Genel Şartları kapsamında bulunmaması nedeniyle değerlendirilememiştir. Sayın Ö. ile dosya eksperi tarafından bilgi paylaşımında bulunulduğunu belirtir, şirketimiz hasar departmanına e-posta yoluyla ulaşan bilgi talebinin tespit edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Axa Sigorta Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn. Ö. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön