06 Haziran 2016

Axa Sigorta Beni Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Kendime Hyundai İn Oto Kayseri'den sıfır model araç aldım. Aynı firma Axa Sigorta'nın acentesi olduğu için kasko teklifinde bulundular. Ben de dışarıdan teklif aldım. Axa Sigorta'nın vermiş olduğu teklif yüksek olmasına rağmen, müşteri temsilcisinin göstermiş olduğu güler yüz ve samimi konuşmalar neticesin de Axa Sigorta'nın aracıma kasko yaptım. Meğer o güler yüz, o samimi cümleler paramı benden alana kadarmış.

Aracımda hasar meydana geldiğinde gittim. Merkezden 50 km uzaklıkta ve yedek araç tahsis etmedi. Birçok problem yaşadım. Açıkçası Axa Sigorta'dan hiç memnun kalmadım. Beni nitelikli bir şekilde mağdur ettiler. Paramı aldılar, hizmet vermediler.

Ahmet 552 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet15 Haziran 2016

  Ben bu firmadan kasko poliçesi yaptığımda aracımda hasar olduğunda hiçbir problem yaratmadan yapacaklarını düşünmüştüm. Ama değil. İlkinde aracımı tamir etmeye gittiğimde merkeze 50 km yol uzaklıkta bulunan acente ikame araç tahsis etmeden bizi göndermiştir. Şikayetlerimiz sonucu bir gün sonra ikame araç tahsis edilmiştir. Sonra aracımın tamiri uzayınca ikame araç için süre uzatma talebinde bulundum. Önce reddettiler, sonra kabul ettiler, sonra tekrar reddettiler ve sonunda kabul ettiler. Böyle bir süreçten geçtim. Sizce ne kadar memnun olabilirim. Sözleşmede geçen ve vermeniz gerekn hizmetleri siz kendiniz vermiyorsunuz. Bizim uğraş ve şikeyetlerimiz sonucunda biz alıyoruz.

 • Ahmet15 Haziran 2016

  Firmaya teşekkür etmek istemiyorum. çünkü benim kaskom full + full kasko olup aracım tamir süreci boyunca bana ikame araç tahsis etmek zorundadır. Ama firma araç sağlama husunda 2 defa sorun yaratmış olup kendisi sosyal ağlarda şikayet sonucu araç tahsisinde bulunmuştur. Aracımdaki 2 hasar olup hasarları tek dosyada halledeceğine ayrı ayrı dosya açıp süreci uzatmış olup, beni yıldırdı. Ayrıca Axa sigortaya olan güvenim gitmiştir. Kasko poliçemi yenilememe bir ay kalmıştır. Eğer Axa sigortanın vermiş olduğu hizmetten memnun kalsaydım, yine Axa sigortadan kasko poliçesi yapacaktım. Ama beni süründürdü. Bundan ötürü bu firmayı önümüzdeki sözleşmede tercih etmeyeceğim.

 • Ahmet13 Haziran 2016

  Aracımı 6 Haziran da Axa Sigorta'dan kaskolu olduğu için hasar tamiri için kasko firmasına telim ettim. Zor bela bana 7 Haziran da ikame araç temin ettiler. Aracımın ön tamponu ve arka tamponu hasarlı idi. Acente ön tampon için dosya kaydı açıp tamir etti. Ama arka tampon için ikinci bir dosya açmamız gerektiğini söyledi. Bunun için süreç uzamış oldu. İkame araç 7 günlük verildiği için yarın 12 de teslim etmem gerekiyor. Süresinin uzatılması için talepte bulundum. Ama kabul edilmedi. Ben aracımı teslim ederken hem ön tampon hem arka tampon için işleme yapılmasını istemiştim. Ama kasko firması Yıldırma Politikası nı kullanarak süreci elinden geldiğince uzattı ve bizi süründürdü. Bunun için Axa Sigorta'dan aracım bana teslim edilene kadar ikame araç için ek süre talep ediyorum.

 • Axa Sigorta Temsilcisi08 Haziran 2016

  Sitenize Sn. K. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvuru doğrultusunda benzer Hizmetleri aldığımız partner firma ile iletişime geçilerek bilgi talep edilmiş ve araç talebi ulaşmadığı bilgisi edinilmiştir. Konu hakkkında aksiyon alınarak araç tahsis edilmiş olup, süreç hakkında Sn. K. ayrıca bilgilendirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Axa Sigorta Temsilcisi06 Haziran 2016

  Sn. K. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön