03 Şubat 2016

Axa Sigorta Aracımızın Kazası İle İlgili Sorun Yaşıyorum.

16.01.2015 tarihinde 35 ** **** plakalı aracımızın kazası meydana gelmiştir. Aracımız kaza sonrası özel servise çekilmiş olup Axa Sigorta'dan 907**** no.lu hasar dosyası açılmıştır. Ancak bu tarih olmasına rağmen aracımıza onay gelmediği gibi tarafımıza herhangi bir bilgide verilmemiştir. Aracı yeğenim kullanmakta olup kendisi hamiledir ve araca ihtiyacı bulunmaktadır.

Servis ile yapılan görüşmede onay gelmeden aracın onarımına başlanamayacağı belirtildiğinden mağduriyetimiz her geçen gün artmaktadır. Bu konunun ivedi sonuçlandırılması için yardımlarınızı rica ederiz. Uzaması takdirde hukuksal yola başvuracağımızı da iletmeniz arz olunur.

Zekiye 337 Okunma

Cevaplar

  • Zekiye04 Şubat 2016

    Sigorta şirketinin müşteri hizmetleri ile yaptığımız görüşmede konunun araştırmada olduğu bilgisi alınmış ama kim tarafından ne zaman ve ne araştırılacağı söylenmemiştir. Tatmin edici bilgilendirme yapmadığınız gibi mağduriyetimiz devam etmektedir.

  • Axa Sigorta Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sitenize Sn. B. tarafından yönlendirilen şikayete ilişkin değerlendirme yapılmıştır. Başvuru incelendiğinde şirketimize ulaşan ihbar üzerine hasar dosyası açıldığı ve hasar tespit çalışmaları için eksper görevlendirildiği görülmüştür. Eksper tarafından yapılan ön çalışma ile birlikte değerlendirme süreci devam etmektedir. Konu dosyada değerlendirme sürecinin tamamlanması ve eksper raporu doğrultusunda işlem tesis edilebileceği hususunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Axa Sigorta Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sn.B. tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında ayrıca bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AXA SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön