Axa Sigorta Aracımı Serviste Bekletiyor!

Taner K. |

12-08-2013 tarihinde Sivas Zara kavşağında kaza yaptım . Trafik tarafından bütün evraklarım düzenlendi bir eksiğim yok . Aracımı Antalya'ya getirdim sizin anlaşmanız olan Barbaros Oto' ya aracımı 14-08-2013 tarihinde bıraktım. Bugün 24-08-2013 tarihinde aracıma bakmaya gittim daha bir vidası dahi sökülmemiş . Sizden onay bekledikleri için işlem yapamıyorlarmış . Bu nasıl bir bozuk sistem .

Ben şuan kiralık arabayla işimi yapıyorum , günlüğü 60 TL . Axa Sigorta ,bunun hesabını kim verecek. Ayrıca aracımda çıkma ikinci el parça istemiyorum. Poliçeyi yaparken böyle bir seçenek sunmadığınıza göre , bunu da yapamazsınız. Bu konuyla ilgili sizden tarafıma bir açıklama yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  14:51

  Siteniz aracılığıyla ulaşan Sn. KASAPOĞLU şikayetinin içeriğinde hasar dosyasına konu araç onarımının geciktiği ifade edilmektedir.

  Başvuru üzerine yapılan incelemede, Şirketimize ulaşan ihbar neticesinde 14.08.2013 tarihinde hasar dosyasının açıldığı, aynı tarih itibariyle eksper görevlendirildiği, ekspertiz işlerimi ve kusur durumuna ilişkin kararın netleşmesi neticesinde araç onarımına onay verildiği izlenmiştir.

  Araç onarımının eş değer ve orijinal parça kullanılarak gerçekleştirileceğini belirtir, saygılar sunarız.

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı

 • 26 Ağustos
  10:11

  Sn. KASAPOĞLU tarafından siteniz aracılığı ile yansıyan şikayet konusu, Şirketimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır. Konu hakkında bilgi aktarımı sağlanacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  AXA SİGORTA A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Departmanı